Schwytany (miniatura)

Wszelkie formy krótkie. Drabble, miniatury, szorty.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania.

Przydatne definicje
drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 słów

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Awatar użytkownika
Głodzia
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Schwytany (miniatura)

Post#11 » 21 lip 2017, o 17:56

Raz że wulgaryzmy. Dwa - nie podoba mi się po prostu styl w jakim to napisałeś.
Może nieco śmieszne jest jedno zdanie:
Krótki jego włos, gładki jego ryj, czarny koszul, granatowy jeans, a wokół gęsty indywidualizm, powtarzalny styl.
Niebo nad jej głową było tak nieprzeniknione, tak niewyobrażalnie głębokie i bezkresne, że poczuła się malutka i nic nieznacząca.

Tagi:

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Schwytany (miniatura)

Post#12 » 21 lip 2017, o 20:06

A tak na marginesie, to "Drugie imię szaleństwa" czytałem już jakiś czas temu i przyznaję, że zaistniało w mojej pamięci.

Dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć. :)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

szczepantrzeszcz
Księżycowe Ostrze
Księżycowe Ostrze

Schwytany (miniatura)

Post#13 » 23 lip 2017, o 14:33

Otworzył drzwi, położył spać,
Większość piszących pomiędzy "położył" a "spać" wstawiłoby "się". Za brak owego "się" od Szczepana szacun.

Wulgaryzmy stają się pełnoprawnym środkiem wyrazu, kiedy autor używa słowa umiejętnie, z ikrą. Tobie wyszła miniaturka dobra dla oka i duszy. Nic wielkiego, jednak niezłe.

Szkatuła
scyzoryk
scyzoryk

Schwytany (miniatura)

Post#14 » 24 lip 2017, o 02:01

Ogromne dzięki, Szczepan. Klasa światowa pozytywnego komentowania.

Wróć do „Proza: miniatury i drabble”