Kongruentny

Proza pozbawiona wątków fantastycznych: obyczajowa, psychologiczna, romanse, kryminały i inne.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Awatar użytkownika
Dziagdyś
Użytkownik zbanowany

Kongruentny

Post#1 » 1 year temu

Najokropniejszy widok w autobusie, ktoś siedzi naprzeciw i żuje gumę do żucia.

W uszach słuchawki, nos utkwiony w telefoniczny ekran.

Przejeżdżamy obok katedry, niby nic. Świat zobojętniał.

Najlepiej wysiąść w porę. Może grozić kalectwem, lub utratą życia.

Facet wyjmuje szminkę, odkręca. Rzecz ma się w autobusie. Są takie miejsca naprzeciw i smaruje usta. Wykonuje(ustami) Ruchy jak kobieta. Obrzydliwe!

-Mówię, co ty robisz!

-No co? Żeby nie pękały.

Poeci i inni opisują tak:

Piersi miała krągłe, sterczące. Czyli stożkowate. Gdyby opadły na brzuch, przyjęłyby kształt elipsy, lub owalu.

Ciekawe jakie ma sutki. Duże kropkowane ze szczytem słonecznym i wokół gwiazdeczki.

Patrzyłem tak na nią i ona wyczuła mój wzrok.

Zadziwiająca historia, że kobiety wiedzą , gdy ktoś na nie patrzy.

Chyba cecha wrodzona.

Podeszła do mnie, na przystanku było kilka osób.

-Dlaczego pan mi się przygląda, powiedziała.

-Chcę określić, jaką jest pani figurą geometryczną.

Podjechał autobus, wsiadła.

Pokazała mi palec środkowy. Obrzydliwość.

To są migawki dnia dzisiejszego.

Ciche domykanie.

Wróć do „Proza: obyczajowe”