Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Karmelki

Proza pozbawiona wątków fantastycznych: obyczajowa, psychologiczna, romanse, kryminały i inne.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Karmelki

Post#1 » 9 gru 2017, o 23:56

9 grudnia: lód, sople, piasek

— Mówię ci, smakują jak karmel.
Maciek polizał kilka sopli. Żaden nie smakował jak karmel. Przymarzł do czwartego. Kamil, śmiejąc się głośno, tak po prostu odszedł i zostawił go samego! Jak mógł mu to zrobić! A Maciek zwyczajnie dał się oszukać. Teraz stał, przyklejony do wiszącego z brzegu dachu lodu. Bał się, że jeśli tylko się odsunie, urwie sobie język. Swoją drogą prawie go już nie czuł. Na szczęście na pomoc śpieszyła pani Kowalska, która widziała wszystko z okna.
Może Maciek nie powinien wierzyć Kamilowi po tym, jak kiedyś wmówił mu, że piasek w miseczce to tak naprawdę malutkie cytrusowe żelki…

Tagi:

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Karmelki

Post#2 » 10 gru 2017, o 12:10

Ach, to będące wręcz dawną tradycją wkręcanie się - jeden drugiego namawiał, żeby polizał sople lodu :D Na szczęście mi się to nie przytrafiło nigdy. A dzieciak nieco naiwny, no ale cóż, takie uroki wieku. :D Sympatyczne drabble.
PS. Idziesz jak burza - już wiem, kto zgarnie nagrodę książkową xD
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Karmelki

Post#3 » 10 gru 2017, o 13:51

Mnie nikt nigdy nie namawiał do lizania lodu, ale podpatrzyłam to u kolegów. :D

Staram się ćwiczyć w wytrwałości i systematyczności, regularności, ogólnie wyrabiania nawyków (tym bardziej, że to tylko sto słów!). To drabble powstało na przykład wczoraj na pięć minut przed północą... :kuku:

Awatar użytkownika
Eneriston
Zdobywca Artefaktu 2017 i Komentator Miesiąca

Karmelki

Post#4 » 10 gru 2017, o 19:52

Mnie też nikt nie namawiał, bo i nie było trzeba. :D Taki okres w życiu, że najpierw się robiło, a dopiero potem myślało.

Bardzo fajne drabble, które wywołuje uśmiech na twarzy.
Granice mojego języka są granicami mojego świata.

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Karmelki

Post#5 » 11 gru 2017, o 10:45

Dzięki, Eneriston, miło mi to czytać. :D
No, bycie dzieckiem rządzi się swoimi prawami. :D

Wróć do „Proza: obyczajowe”