Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Miłość wymaga poświęceń

Proza pozbawiona wątków fantastycznych: obyczajowa, psychologiczna, romanse, kryminały i inne.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
szczepantrzeszcz
Autor miesiąca

Miłość wymaga poświęceń

Post#11 » 19 mar 2018, o 10:35

Dla mnie wcale nie jest smutne, ostatecznie każdy kowalem własnego losu... moje stanowisko wynika zapewne z faktu, że też lubię się obżerać.

No to teraz pomarudzę.

Ktoś wychylił się zza dziewczyny, co nie było łatwym wyczynem dla kręgosłupa, zważywszy na jej obwód.
To zdanie wrzuciłbym na początek,

...nawet jeśli chodziło o własne zdrowie.
ten fragment wywalił...

...kochała słodycze miłością szczerą i nieograniczoną kaloriami.
a za ten przyznał literacką nagrodę Nobla :))

Tagi:

Awatar użytkownika
helka pętelka
lekki sztylet
lekki sztylet

Miłość wymaga poświęceń

Post#12 » 9 kwie 2018, o 20:41

Karen, zgrabne, nawet bardzo. Coś mi zgrzytnęło w ostatnim zdaniu, ale to drobiazg, nie psuje ogólnego wrażenia.

Serdeczności. :smiley:

Jola

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Miłość wymaga poświęceń

Post#13 » 9 kwie 2018, o 21:30

Dziękuję za odwiedziny Helu i za opinię. :)
Również pozdrawiam. ;)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Wróć do „Proza: obyczajowe”