Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Jak w opowiadaniach Londona

Proza pozbawiona wątków fantastycznych: obyczajowa, psychologiczna, romanse, kryminały i inne.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Post#11 » 17 lip 2018, o 13:38

helka pętelka pisze:Nie jest to wiekopomne dzieło, ale napisane lekko, swobodnie. Czytałam z przyjemnością. A to najważniejsze.
Pozdrawiam. :))

Jak to, nie jest wiekopomne ? ;))
A już myślałem, że napisałem arcydzieło. ;))
Serdecznie pozdrawiam.

Tagi:

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#12 » 17 lip 2018, o 16:41

Ciekawe, przyjemne opowiadanie. :) No i samo życie - dysonans między oczekiwaniami, a rzeczywistością.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Post#13 » 17 lip 2018, o 19:57

Karen pisze:Ciekawe, przyjemne opowiadanie. :) No i samo życie - dysonans między oczekiwaniami, a rzeczywistością.

Dziękuję za wizytę. Miło mi, że Ci sie to podobało.

Wróć do „Proza: obyczajowe”