Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Noc Świętojańska - event w odsłonie poetyckiej i prozatorskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Lanie wody (drabble)

Wszelkie formy krótkie prozatorskie. Drabble, miniatury, szorty.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania.

Przydatne definicje
drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 słów

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Awatar użytkownika
Toyer
runiczny rapier
runiczny rapier
Zobacz teksty użytkownika:

Lanie wody (drabble)

Post#1 » 3 lut 2019, o 16:00

Chciałem napisać drabble, a taki tekst powinien mieć równo sto słów. To zaczynam, tylko o czym mam pisać... Mam już chyba wstęp, to może tyle wystarczy, czas przejść do rozwinięcia, ale dalej nie wiem o czym pisać. Zaraz policzę słowa... trochę jeszcze brakuje... Słowo drabble ma siedem liter, dlaczego musi mieć, aż sto słów? Znowu liczę, chyba dobrze mi idzie, bo jestem już w połowie, chociaż dalej nie wiem o czym pisać. Powoli dopisuję do końca, pisząc o niczym. Teraz zacznij liczyć ze mną, zgadza się? Chyba jeszcze nie. Cierpliwości już kończę, jeszcze tylko parę słów i będzie gotowe. Koniec.

Tagi:

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Lanie wody (drabble)

Post#2 » 3 lut 2019, o 17:46

Widziałam już kiedyś taki pomysł, jak i podobną realizację. Nihil novi, to i wrażenia nie robi. ;)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Toyer
runiczny rapier
runiczny rapier

Lanie wody (drabble)

Post#3 » 3 lut 2019, o 18:23

Zapraszam do mojego drabbla o plagiacie:) Moze bedzie bardziej oryginalny:D

Kawka
magiczna kosa
magiczna kosa