Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Event Noc Świętojańska - zachęcamy do czytania prac uczestników!
Odsłona poetycka i prozatorska.

Bez niego

Wszelkie formy krótkie prozatorskie. Drabble, miniatury, szorty.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania.

Przydatne definicje
drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 słów

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
AgataF
scyzoryk
scyzoryk
Zobacz teksty użytkownika:

Bez niego

Post#1 » 10 mar 2019, o 20:44

Sama już nie wiem co powiedzieć. To wszystko moja wina. Albo i nie. Tak naprawdę ’to wszystko’ wyjaśni się dopiero po latach. Wielu latach pogrążonych w cierpieniu i walce z własnymi uczuciami. Któregoś dnia, zaczepi mnie on prawie na ulicy, gdzieś wśród ludzi a jednak poza nimi, by wyznać, że tęskni.

Tęsknić za mną. Przecież tyle złego wam wszystkim wyrządziłam. Odeszłam.

~*~

Jestem trochę jak ten kotek w studni, który nie mógł się powstrzymać by do niej nie wleźć.

Ciekawska.

Nawet w snach najczęściej szłam w nieznane, ścieżką, która sama się zmieniała pod moimi stopami.

Ta cecha charakteru od zawsze we mnie rosła i z wiekiem tylko się wzmacniała, nie podejrzewałam zatem, że kiedyś ona tak po prostu minie.

Jestem nawet bardzo jak ten kotek w studni.
Na przegranej pozycji.

Wpadłam po uszy, i już nie pamiętam od kiedy się motam bez skutku. Chyba czas odpuścić, i tak nie czuję rąk. Żadnych.

Tagi:

szczepantrzeszcz
Komentator Miesiąca
Komentator Miesiąca
Zobacz teksty użytkownika:

Bez niego

Post#2 » 15 mar 2019, o 19:39

Panie i panowie, widzicie, jak to fajnie, kiedy ktoś nie jest ograniczony formą drabla.

Jestem trochę jak ten kotek w studni
Te słowa umieściłbym na początku, jako pierwszy akapit. W miejscu, w którym zostały użyte, bym powtórzył, ale bez "trochę". Wtedy ten trzeci "kotek w studni" nabierze emocjonalnej mocy.

Wróć do „Miniatury i drabble”