Ogłoszenia 

Konkurs na drabble Tęsknota za latem - zapraszamy do oddania głosów na najlepszy tekst! Trwa dogrywka  

Automatyczne wcięcia akapitowe na forum 

Bez niego

Wszelkie niedługie formy prozatorskie. Drabble, miniatury literackie i szorty ze wszystkich możliwych gatunków, również proza poetycka. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów, zgodnie z jego gatunkiem i formą.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania. 

Przydatne definicje 

drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".  

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.

AgataF
scyzoryk
scyzoryk
Zobacz teksty użytkownika:

Bez niego

Post#1 » 10 mar 2019, o 20:44

Sama już nie wiem co powiedzieć. To wszystko moja wina. Albo i nie. Tak naprawdę ’to wszystko’ wyjaśni się dopiero po latach. Wielu latach pogrążonych w cierpieniu i walce z własnymi uczuciami. Któregoś dnia, zaczepi mnie on prawie na ulicy, gdzieś wśród ludzi a jednak poza nimi, by wyznać, że tęskni.  

Tęsknić za mną. Przecież tyle złego wam wszystkim wyrządziłam. Odeszłam. 

~*~ 

Jestem trochę jak ten kotek w studni, który nie mógł się powstrzymać by do niej nie wleźć. 

Ciekawska.  

Nawet w snach najczęściej szłam w nieznane, ścieżką, która sama się zmieniała pod moimi stopami.  

Ta cecha charakteru od zawsze we mnie rosła i z wiekiem tylko się wzmacniała, nie podejrzewałam zatem, że kiedyś ona tak po prostu minie.  

Jestem nawet bardzo jak ten kotek w studni.  

Na przegranej pozycji. 

Wpadłam po uszy, i już nie pamiętam od kiedy się motam bez skutku. Chyba czas odpuścić, i tak nie czuję rąk. Żadnych.

Tagi:

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty
Zobacz teksty użytkownika:

Bez niego

Post#2 » 15 mar 2019, o 19:39

Panie i panowie, widzicie, jak to fajnie, kiedy ktoś nie jest ograniczony formą drabla. 

Jestem trochę jak ten kotek w studni
Te słowa umieściłbym na początku, jako pierwszy akapit. W miejscu, w którym zostały użyte, bym powtórzył, ale bez "trochę". Wtedy ten trzeci "kotek w studni" nabierze emocjonalnej mocy.

Wróć do „Miniatury i drabble”