Obrazek

Plan ratunkowy

Wszelkie niedługie formy prozatorskie. Drabble, miniatury literackie i szorty ze wszystkich możliwych gatunków, również proza poetycka. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów, zgodnie z jego gatunkiem i formą.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania. 

Przydatne definicje 

drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".  

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.

Awatar użytkownika
Gorgiasz
gladius tytanów
gladius tytanów
Zobacz teksty użytkownika:

Plan ratunkowy

Post#16 » 20 sie 2019, o 10:20

Wszystkim bardzo dziękuję.

Tagi:

Awatar użytkownika
bronisz
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Plan ratunkowy

Post#17 » 22 sie 2019, o 10:13

dobry tekst i na czasie.
:trophy: :trophy:

kresowa pani

Plan ratunkowy

Post#18 » 22 sie 2019, o 11:07

bronisz pisze:dobry tekst i na czasie.

Demon nie śpi :?

Awatar użytkownika
Gorgiasz
gladius tytanów
gladius tytanów

Plan ratunkowy

Post#19 » 22 sie 2019, o 16:30

bronisz pisze:dobry tekst i na czasie.

Dzięki.

Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna

Plan ratunkowy

Post#20 » 10 wrz 2019, o 20:02

Świetny tekst, Gorgiaszu, niesamowicie mi się podobał :D Jak zresztą "Nowy model" - mogłabym czytać i czytać twoje drabble o tym duecie, oby było takich więcej, a w sumie oby też urodziło się trochę form jak najdłuższych!  

– To tylko kwestia ortografii... – zaczął nieśmiało tamten. – Ale, ale – zmienił skwapliwie temat – mam pomysł. Możemy wdrożyć plan ratunkowy. 

Rozbroiło mnie to na łopatki.

Wróć do „Miniatury i drabble”