Dobra jesteś

Wszelkie niedługie formy prozatorskie. Drabble, miniatury literackie i szorty ze wszystkich możliwych gatunków, również proza poetycka. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów, zgodnie z jego gatunkiem i formą.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania. 

Przydatne definicje 

drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".  

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.

Awatar użytkownika
Zdzisław
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze
Zobacz teksty użytkownika:

Dobra jesteś

Post#1 » 25 paź 2019, o 17:09

– Yhy, yhy, yhyyy… Uff. Dobra jesteś. Aleś mnie wykończyła. Gdzie są fajki? Podasz? No dobra, leż, sam wezmę. Kurde, ale mi łeb rwie! Tabletki, daj tabletki. Dwie! Dobra, już mam… Ile, cholera, wychlałem? No i czemu nic nie mówisz?! Było w dechę, co?! Kurde, czy ten łeb nie przestanie… Uff, chyba przechodzi. Najwyższy czas, wiesz przecież, że za godzinę muszę być w robocie. Ale poczekaj, tylko wrócę, to cię znów tak zerżnę, że przez godzinę dychać nie będziesz. Znasz mnie, wiesz, że słowa dotrzymuję. Dobra, zbieram się. Gdzie ten zawór? Już. No i po kłopocie. Pa, wieczorem znów będzie dmuchanko…

Tagi:

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Dobra jesteś

Post#2 » 25 paź 2019, o 21:17

Szczerze, trochę umknął mi sens tego drabbla - nie przeszkadza mi to, że jest o seksie, że 18+, wręcz przeciwnie, fajnie, że coś takiego pojawia się na forum, bo takich tekstów jest dość mało, zwłaszcza niewulgarnych i przesadzonych. Jakoś nie trafia do do mnie. Ale nie każdy tekst jest dla wszystkich, może komuś innemu się spodoba. 

(Poza tym kto teraz mówi "dmuchanko"? :D)

Czytaj, a będziesz czytany! Komentuj, a będziesz komentowany! 

Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz  

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty

Dobra jesteś

Post#3 » 25 paź 2019, o 21:36

Hydraulicy wszystkich krajów łączcie się... 

ze swoimi klientkami :))

Awatar użytkownika
Zdzisław
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dobra jesteś

Post#4 » 25 paź 2019, o 21:51

Cam, nie ma szans w naszym zróżnicowanym świecie, aby wszystko wszystkim się spodobało. Byłby nudny. Różnice dodają kolorytu i... powodują też rozwój ;) Mnie wystarczy, żeby chociaż kilku osobom się spodobało Zawsze to więcej niż zero. Na szczęście "mniej niż zero" nie grozi :) 

(Kto mówi? Na przykład ja. Jedna osoba to więcej niż nikt. Nigdy nie patrzyłem na "trendy", zwłaszcza że tu ma dwojakie znaczenie :D

Szczepanie, dobre :D Chociaż tu bardziej "pneumatycy ;)

Kawka
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Dobra jesteś

Post#5 » 26 paź 2019, o 17:24

Trafiłam na taki filmik na yt. 

https://www.youtube.com/watch?v=-bPcK2x1N6A&t=12s

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty

Dobra jesteś

Post#6 » 26 paź 2019, o 21:53

Kawka pisze:Trafiłam na taki filmik na yt.
Zamiast małżeństwa i wesela wystarczy cieknący zawór. Punktualność jest cechą królów, dyskrecja cechą hydraulików.

Awatar użytkownika
Woogi
lekki sztylet
lekki sztylet

Dobra jesteś

Post#7 » 27 paź 2019, o 09:01

A ja dopiero za którymś razem zrozumiałam, po co mu ten zawór na końcu. :) 

I też jakoś nie do końca zrozumiałam sens tego drabbla. Ale napisany interesująco.

Awatar użytkownika
Zdzisław
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dobra jesteś

Post#8 » 27 paź 2019, o 10:15

Kawka, nie o tym myślałem... 

O, i tu się zgadzam ze Szczepanem. Dyskrecja nade wszystko. 

Woogi, nieważne, za którym razem. Ważne, że zrozumienie "nadejszło" :)

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty

Dobra jesteś

Post#9 » 27 paź 2019, o 11:07

Woogi pisze:I też jakoś nie do końca zrozumiałam sens tego drabbla.
Polecam książkę Marcina Wolskiego "Eurodżihad". Były policjant (bardzo dobry w swoim byłym fachu) pracuje we Francji jako hydraulik i w tym fachu też jest bardzo dobry... innymi słowy na początku jest tak, jak w drablu Zdzicha. 

Potem sprawy się komplikują... 

Jednak życie po zaliczeniu setki słów zawsze wydaje się prostsze. 

Życie po każdej setce wydaje się prostsze.

Awatar użytkownika
Woogi
lekki sztylet
lekki sztylet

Dobra jesteś

Post#10 » 27 paź 2019, o 11:22

szczepantrzeszcz pisze:
Woogi pisze:I też jakoś nie do końca zrozumiałam sens tego drabbla.
Polecam książkę Marcina Wolskiego "Eurodżihad".

Zerknę, dziękuję bardzo za polecenie.

Kawka
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Dobra jesteś

Post#11 » 27 paź 2019, o 15:54

Wiem, Zdzisławie. Chciałam powiedzieć, że natknęłam się na taki filmik na yt i ciągle "chodzi" mi on po głowie.

Awatar użytkownika
Zdzisław
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dobra jesteś

Post#12 » 27 paź 2019, o 16:08

Kawka, gdybyś wiedziała, jakie widziałem autentyki - filmy o torturach, ścinaniu głów i paleniu żywcem ludzi przez zbrodniarzy w ISIS... Wcześniej podobne z IIw.św. Tak mi się skojarzyło w związku dzisiejszą informacją o zabiciu lidera tzw. państwa islamskiego. Jednego, ważnego zbrodniarza - fanatyka religijnego mniej. 

Szczepanie, no dobra; jak już ciągle wspominasz o tym hydrauliku - mój pierwszy a la limeryk, inspirowany znanym plakatem z przywołanym powyżej: 

MARTA 

Z Paryża blondwłosa Marta,  

piersiasta i grzechu warta, 

zakrzyknęła srodze - 

Jemu oddam wodze! 

Polski mechanik wart czarta!

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty

Dobra jesteś

Post#13 » 27 paź 2019, o 16:13

Zdzisław pisze:Polski mechanik wart czarta!
Vive La France!

Ui
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dobra jesteś

Post#14 » 27 paź 2019, o 19:24

Nie da się tego inaczej określić. Dosadnie i brutalnie jednoznaczne. Wyobraźnia jest tu wykluczona.
Gdzie mądrość nie musi, tam złe jakieś mnie czasami posyła. Ech, życie przewrotne...

Wioletta K.
lekki sztylet
lekki sztylet

Dobra jesteś

Post#15 » 27 paź 2019, o 19:38

To na pewno nie był facet z mojego łóżka, ale takich "prostaków" nie brakuje... hmm, ale faktycznie są kobiety, które lubią taki typ mężczyzn. Tekst z życia wzięty - chyba;)
Wioletta K.

Awatar użytkownika
Zdzisław
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dobra jesteś

Post#16 » 27 paź 2019, o 19:44

szczepantrzeszcz pisze:
Zdzisław pisze:Polski mechanik wart czarta!
Vive La France!

Vive La Pologne! 

Dodano po 2 minutach 34 sekundach: 

Wioletta K. pisze:To na pewno nie był facet z mojego łóżka, ale takich "prostaków" nie brakuje... hmm, ale faktycznie są kobiety, które lubią taki typ mężczyzn. Tekst z życia wzięty - chyba;)

Jak i u płci przeciwpołożnej - są ludzie i ludziska, niezależnie od płci. Co do mimowolnego pytania, odpowiem dyplomatycznie - nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)

Wróć do „Miniatury i drabble”