Rozkaz

Wszelkie niedługie formy prozatorskie. Drabble, miniatury literackie i szorty ze wszystkich możliwych gatunków, również proza poetycka. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów, zgodnie z jego gatunkiem i formą.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania. 

Przydatne definicje 

drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".  

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty
Zobacz teksty użytkownika:

Rozkaz

Post#16 » 22 wrz 2020, o 09:09

Służba wojskowa może być przyczyną wielu groźnych chorób. 

Zdzisław pisze:Gdybym nie miał "ciekawego życia " (o którym jest w przysłowiu chińskim), nie miałbym o czym pisać. Znaczy miałbym, ale pisałbym w innych gatunakch literackich ;)
Ja myślę, że to, czy życie jest ciekawe, czy monotonne , decyduje wyłącznie postawa tego, któremu żyć przyszło. Ciekawość świata determinuje ciekawość życia i masz rację... nie bez powodu powstały tak różne gatunki literackie.

Tagi:

wilga
rapier
rapier

Rozkaz

Post#17 » 23 wrz 2020, o 05:48

Nie wierzę w tę młodzież pracującą w sowchozie na Syberii ani trochę. Robisz sobie życiorysy literackie i udajesz przed czytelnikami, że sam to przeżyłeś.
It is my happiness in you that you don't know me yet. 

/Andrzej Partum/

Awatar użytkownika

Autor tematu
Zdzisław
kosa
kosa

Rozkaz

Post#18 » 23 wrz 2020, o 09:27

Podsumowałeś, Szczepanie. Nie mam nic do dodania. 

Dodano po 28 minutach 13 sekundach: 

wilga pisze:Nie wierzę w tę młodzież pracującą w sowchozie na Syberii ani trochę. Robisz sobie życiorysy literackie i udajesz przed czytelnikami, że sam to przeżyłeś.

Jeżeli napisałaś to z przymrużeniem oka, to przyjmuję. Jeżeli poważnie, to mnie obrażasz. Nie potrzebuję wymyślać własnego życia. 

https://iv.pl/images/f1323f6ec613d0b0c2 ... a7bdd6.jpg 

https://iv.pl/images/653c885a12b1b40a14 ... d834f4.jpg 

https://iv.pl/images/befec00e0a6759438f ... 4ee02a.png

wilga
rapier
rapier

Rozkaz

Post#19 » 23 wrz 2020, o 12:06

Napisałam to poważnie, przepraszam. 

Chyba ciągnie się jeszcze za mną pamięć bardzo złych relacji z Tobą w innym miejscu w sieci.

It is my happiness in you that you don't know me yet. 

/Andrzej Partum/

Awatar użytkownika

Autor tematu
Zdzisław
kosa
kosa

Rozkaz

Post#20 » 23 wrz 2020, o 23:04

wilga pisze:Napisałam to poważnie, przepraszam. 

Chyba ciągnie się jeszcze za mną pamięć bardzo złych relacji z Tobą w innym miejscu w sieci.

Nie wiem gdzie i dlaczego, ale nie wnikam. 

W porządku.

Wróć do „Miniatury i drabble”