- I w pewnym momencie całował z marzącą determinacją. Widziałam jego usta w swobodnych kroplach, zaciągając się milcWir

Kalejdoskop poezji. Wiersze rymowane, białe, limeryki, poezja śpiewana i inne.
Bogna Budny 1
lekki sztylet
lekki sztylet

- I w pewnym momencie całował z marzącą determinacją. Widziałam jego usta w swobodnych kroplach, zaciągając się milcWir

Post#1 » 8 sty 2018, o 10:31

- I w pewnym momencie
całował mnie, z marzącą determinacją.
Widziałam jego usta w swobodnych
kroplach, zaciągając się milczeniem.

Wirowałam w czasie przelotnego
pocałunku, między dwiema powiekami
wystarczająco długo, by zobaczyć jak
wszechświat zgina się w połowie drogi
między dwoma ciałami w kapiącej obecności,
nachodząc na siebie.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#2 » 9 sty 2018, o 11:13

Bardzo subtelny erotyk.

Pytanie - tytuł to po prostu fragment początkowy, czyli "- I w pewnym momencie całował z marzącą determinacją. Widziałam jego usta w swobodnych kroplach, zaciągając się milczeniem", czy "Wir", który stoi na końcu nazwy tematu? Obstawiam to drugie. Trzeba by to poprawić.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Liusah
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017

Post#3 » 11 sty 2018, o 11:07

Od trzeciego wersu bardzo mi się podoba. Ładne obrazy. Zastanowiłabym się jednak nad przecinkami. Nie są umieszczone poprawnie, więc może w ogóle z nich zrezygnować?
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Wróć do „Poezja”