Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

Sadysta

Kalejdoskop poezji. Wiersze rymowane, białe, limeryki, poezja śpiewana i inne.
Awatar użytkownika
Bill. B
lekki sztylet
lekki sztylet

Sadysta

Post#11 » 26 lut 2018, o 15:38

szczepantrzeszcz pisze:
thomasward pisze: Dlatego zasugeruję Autorowi tego wiersza, aby pisał najlepiej jak potrafi, ale pamiętał, że to, co napisał, poprawić zawsze można.

Piszę regularnie od trzech lat, ale dopiero teraz uznałem, że chcę się tym podzielić. Zawsze staram się najlepiej jak mogę. Jak uznam, że coś mi się nie podoba, to ląduje w koszu (rzadko). Nie chodziłem do żadnej szkoły związanej z pisaniem, ani nie pobierałem żadnych lekcji. U mnie w domu nikt się nie zajmuje i nie zajmował takimi rzeczami. Wszystko wypracowałem sam. Po latach pracy w różnych miejscach zrozumiałem, że tylko jako pisarz mogę być spełniony zawodowo. Żadna inna czynność nie daje mi takiej satysfakcji. Poza tym, tylko w tej dziedzinie czuję się mocny, a Wasze uwagi jeszcze mnie umacniają. Dziękuję za nie.

Wróć do „Poezja”