Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Event Noc Świętojańska - zachęcamy do czytania prac uczestników!
Odsłona poetycka i prozatorska.

Cierpienie

Kalejdoskop poezji. Wiersze rymowane, białe, limeryki, poezja śpiewana i inne.
Koalaala
scyzoryk
scyzoryk
Zobacz teksty użytkownika:

Cierpienie

Post#1 » 17 paź 2018, o 20:20

Znowu to samo, ta sama nadzieja i ta sama rozmowa. Ja pisze, ty to samo, a ja cierpieć będę tak samo jak każdego dnia, w środku dnia, nocy i rano.

Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady

Cierpienie

Post#2 » 18 paź 2018, o 17:35

Trudno ustosunkować mi się do tego jak do poezji, bo, jak sama na pewno widzisz, autorko, to pełne zdanie i jeden jego równoważnik, nie utwór podzielony na wersy i strofy. Co prawda, samo użycie entera w odpowiednich miejscach wierszem nie czyni, ale chociażby do niego upodobniło.
Dodatkowo zgubiony jest ogonek w "piszę", są też powtórzenia "ta", "to", "tak", które może są zamierzone, ale brzmią niezgrabnie.
Czytaj, a będziesz czytany! Komentuj, a będziesz komentowany!

Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywizJak wstawić wcięcia akapitowe

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Kawka
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Cierpienie

Post#3 » 19 paź 2018, o 18:35

Cześć! opowiedz nam coś o sobie i przywitaj się z nami. Należy wejść tu viewforum.php?f=81

Awatar użytkownika
Toyer
runiczny rapier
runiczny rapier

Cierpienie

Post#4 » 20 paź 2018, o 11:37

Tak skrobnij coś w powitalni a potem podziel się następnymi tekstami
Dla mnie to początek jakiegoś kawałka prozy. Może dopiszesz ciąg dalszy?
Jeśli jest coś czego nie ma to co to jest?

Wróć do „Poezja”