Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Noc Świętojańska - event w odsłonie poetyckiej i prozatorskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału. Termin zostaje przedłużony do 30 czerwca!

+18

Kalejdoskop poezji. Wiersze rymowane, białe, limeryki, poezja śpiewana i inne.
Awatar użytkownika
Alchemik
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu
Zobacz teksty użytkownika:

+18

Post#1 » 9 kwie 2019, o 19:55

Pomijając fakt, że jako wiersz, napisany przez Ciebie tekst nie spełnia wielu wymagań, a nawet większości wymagań utworu poetyckiego ( nie z powodu treści ale formy zapisu), to jednak gratuluję iskry talentu.
Szkoda, że nigdy go nie wykorzystasz.
Opis jest niezły. Odkładam na bok wulgarność, ale znam życie, a Ty opisujesz jego skrawek. Ten po którym męczy kac. Pozostańmy przy fizycznym. Na moralny przyjdzie czas. Żebyś nie myślał, że zrzędzę, ja też się bawiłem.
Jednakże ten zapis to rodzaj wymiocin po nieudanym zjeździe, tripie.
Będę chyba zgodny z innymi twórcami z portalu, że ten opis cipek, gwałtów, kresek, poniżania siebie i innych powinien wykluczyć ciebie i Sebę z dalszego pisania w tym stylu na portalu Artefakty.
Znów czuję się w obowiązku do zgłoszenia swojego veto do administracji portalu.

Awatar użytkownika
Gorgiasz
gladius tytanów
gladius tytanów

+18

Post#2 » 9 kwie 2019, o 20:56

Biorąc pod uwagę (między innymi) powyższy wpis Alchemika, usuwam odnośny tekst jako wulgarny, obsceniczny i niemający nic wspólnego z profilem literackiego portalu.
Powyższy post Alchemika oraz mój usunę w niedługim czasie.

Mozets
zaklęty miecz
zaklęty miecz

+18

Post#3 » 15 kwie 2019, o 14:31

Przyznanie się do błędu charakteryzuje wielkie charaktery. Żaden mały, zacietrzewiony i prymitywny osobnik tego nie potrafi. Zaprze się rękami i nogami o futrynę i nie da się ruszyć.
Szanuję ludzi przyznających się do błędu.

Errare humanum est, in errore perservare stultum - błądzić jest rzeczą ludzką, trwać w błędzie - głupotą.
// Seneka Starszy//

Wróć do „Poezja”