Korekta tekstu

Rynek wydawniczy i wydawnictwa, rozmowy o konkursach literackich i innych. Jak, co i gdzie wydać.
blackmoon
scyzoryk
scyzoryk

Korekta tekstu

Post#1 » 3 wrz 2018, o 08:41

Witam. Czy jest ktoś zorientowany ile mniej więcej kosztuje korekta tekstu 300 stron A4? I czy znacie kogoś, kto korektę mógłby wykonać?
„Człowiek nie potrafi ocenić swoich błędów tak długo, jak opowiadanie leży w szufladzie biurka; trzeba je opublikować i zacząć wstydzić się za nie; to jest jedyna możliwość nauczenia się czegokolwiek na przyszłość.” – Marek Hłasko

Awatar użytkownika
Liusah
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017

Korekta tekstu

Post#2 » 4 wrz 2018, o 14:25

Zależy od ilości znaków i przejrzystości tekstu. Ja chyba kogoś znam. Myślę, że by się podjęła.
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

blackmoon
scyzoryk
scyzoryk

Korekta tekstu

Post#3 » 4 wrz 2018, o 22:59

Liusah, bardzo proszę o namiary do tej osoby :)) Bardzo, bardzo dziękuję ;]
„Człowiek nie potrafi ocenić swoich błędów tak długo, jak opowiadanie leży w szufladzie biurka; trzeba je opublikować i zacząć wstydzić się za nie; to jest jedyna możliwość nauczenia się czegokolwiek na przyszłość.” – Marek Hłasko

Awatar użytkownika
Liusah

Korekta tekstu

Post#4 » 5 wrz 2018, o 12:01

Niestety :) Zawalona jest robotą i mówi, że nie da rady. Także pochwaliłam się :D
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

blackmoon
scyzoryk
scyzoryk

Korekta tekstu

Post#5 » 5 wrz 2018, o 13:26

Szkoda :( Dziękuję za chęć pomocy :)

Wróć do „Jak wydać książkę?”