Trzy prawdy

Wszelkie utwory literackie niepasujące do powyższych działów.
chriss93
scyzoryk
scyzoryk

Trzy prawdy

Post#11 » 5 years temu (9 lut 2013, o 20:55)

Jak dla mnie temat i przesłanie było bardzo dobre, a sam opis tego dramatu zasługuje na bardzo dużą pochwałę. Po prostu wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie nudziłem się czytając to, a przeczytałem praktycznie całego "Fausta" i z tego obecnego o wiele więcej wyciągnąłem, niż z dzieła Goethego. Być może jest to spowodowane uniwersalizmem tematu, albo być może bardzo dobrą ręką.

rurencja93
scyzoryk
scyzoryk

Trzy prawdy

Post#12 » 5 years temu (17 lut 2013, o 13:22)

Fascynujące. Piękne. Pomysłowe. Genialne. Zwaliło mnie z nóg. Ciekawy pomysł, zgadzam się z resztą komentujących. Geniusz!
Pozdrawiam i weny życzę :)

GallAnonim

Trzy prawdy

Post#13 » 5 years temu (22 sie 2013, o 01:37)

Bardzo fajny dramacik :D

Bardzo proszę tworzyć bardziej konstruktywne, wnoszące coś więcej dla autora komentarze - takie, po których da się wywnioskować, że faktycznie zapoznano się z treścią. Nabijania postów nie lubimy.
W.

Mada

Trzy prawdy

Post#14 » 5 years temu (22 sie 2013, o 11:30)

Na początku chciałabym powiedzieć, że zawsze bardzo lubiłam dramaty. Miałam chyba nawet prezentację maturalną na ich podztawie, dlatego tym bardziej cieszy mnie fat, że na tym forum są osoby pszące ten gatunek :)

Wracając jednak do rzeczy - świetny tekst. Naprawdę, czyta się go bardzo lekko i przyjemnie. Dobrze przedstawiony temat tych trech prawd, ktoś już cyba pisał, że scena z politykami najlepsza i mi również przypadła ona najbardziej do gustu. :)

Jedyne, co mi sięrzuciło w oczy:
Nie igrajcie z Diabła paktem,
To się kończy zawsze kończy źle.

Czy tu się nie wkradło powtórzenie "kończy"? Jakoś mi tak nie pasuje wa razy, ale możliwe, że się mylę ;)

petrichor
lekki sztylet
lekki sztylet

Trzy prawdy

Post#15 » 5 years temu (22 sie 2013, o 15:22)

A mi trochę w tym momencie zazgrzytało:
Wy idioci! Wy psie syny!
Darmo żem was wysłałem.

Czy nie powinno być "wysłał"? Wiem, że wtedy nie pasowałoby do rymu z "czekałem". Może się mylę!

Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Świetna postać Diabła, właśnie tak sobie zawsze go wyobrażałam. Pozostaje mi tylko prosić o więcej :)
[center]We didn't say anything because there was such an awful lot to say, and no language to say it in.
William Saroyan, My Name Is Aram[/center]

Darksasha
scyzoryk
scyzoryk

Trzy prawdy

Post#16 » 3 years temu (11 sty 2015, o 20:58)

Jestem pełna podziwu dla Twojej osoby. Zdziwiłam się, kiedy zauważyłam, że nie ma już więcej tekstu do czytania. Te rymy, te postaci, te sytuacje. Tak to wszystko świetnie dobrałeś, że oniemiałam z wrażenia. ;)

AnnKate
Użytkownik zbanowany

Trzy prawdy

Post#17 » 1 year temu (19 paź 2016, o 18:30)

Ciekawie ujęte, mądre prawdy.
"Rozebrany cały świat,
A ja chcę patrzeć.
A ja popatrzeć chcę.
Wszystkim piątej klepki brak..."

Wróć do „Inne”