Zachęcamy do głosowania! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Ogłaszamy czas wielkich wyborów na Autora Miesiąca w dziale prozy!

Proza lutego 2017

Wybory najlepszych tekstów poszczególnych miesięcy oraz "Arcypiór" - najlepszych tekstów z całego roku.

Który tekst zasługuje na miano prozy miesiąca?

Czas głosowania minął 12 mar 2017, o 13:55

Alicja w Krainie Czarów - rozdział VIII, autor: Karen
2
8%
Artysta [...] - Rozdział 14, autor: Grafoman
4
16%
Bestseller, autor: Hanna Greń
0
Brak głosów
Ich troje, autor: Marian
6
24%
Kidultsi, autor: Kusy
2
8%
Kocia sprawiedliwość, autor: Echolalia
0
Brak głosów
Legenda o bohaterskiej Karolinie, autor: Nefariel
1
4%
Nach forme, autor: mirek13
3
12%
NRD - Moje Niemcy, autor: Marian
3
12%
Obrazek taki, autor: Mocium Bigos
0
Brak głosów
OBRAZKI Z PODWÓRKA, MUSORGSKI ZAPISAŁBY JE NUTAMI, autor: Nuria
1
4%
Poławiacze snów, autor: mirek13
1
4%
Sen, autor: Andrzej142
0
Brak głosów
Ukryte zabójstwo cz. 6, autor: burak
2
8%

Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Proza lutego 2017

Post#1 » 1 mar 2017, o 13:55

Tradycyjnie plebiscyt na prozę miesiąca ma formę ankiety, w której możecie oddać 3 głosy. Głosowanie trwa do 11 marca.

W tym miesiącu komisyjnie zostały wybrane następujące opowiadania/miniatury/fragmenty powieści:

Zwycięski tekst zostanie umieszczony w dziale Wyróżnione, a jego autor będzie odznaczał się niebieskim kolorem nicka oraz stosowną rangą.
Gorąco zachęcam do głosowania.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Proza lutego 2017

Post#2 » 1 mar 2017, o 20:38

Szkoda, że Żoliborczyk usunął swoją "Ewangelię". To był najlepszy tekst, jaki tu czytałem.

Awatar użytkownika
Camenne

Proza lutego 2017

Post#3 » 1 mar 2017, o 23:01

Autorzy czasem niestety wycofują dobre teksty, w zeszłorocznych plebiscytach straciliśmy w ten sposób aż dwa teksty wyróżnione.

Istotna informacja: W związku z tym, że omyłkowo pominęłam jeden tekst przy publikowaniu listy nominowanych, dodanie go do ankiety spowodowało wyzerowanie się głosów. Bardzo prosiłabym o ponowne zagłosowanie i, uchylając kapelusza, przepraszam za kłopot.
Czas trwania ankiety został wydłużony o jeden dzień - do 12.03.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Proza lutego 2017

Post#4 » 12 mar 2017, o 16:41

Prozą lutego zostaje Ich troje Mariana. Gratulacje!

Awatar użytkownika
Marian
Autor miesiąca

Proza lutego 2017

Post#5 » 12 mar 2017, o 17:30

Camenne pisze:Prozą lutego zostaje Ich troje Mariana. Gratulacje!

Bardzo jestem szczęśliwy. :-D
Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali. :smile:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Wróć do „Arcypióra i teksty miesiąca”