Zachęcamy do głosowania na prozę i poezję kwietnia!

Zagłosuj na Komentatora Kwietnia!

Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

Proza grudnia 2017

Wybory najlepszych tekstów poszczególnych miesięcy oraz "Arcypiór" - najlepszych tekstów z całego roku.

Który tekst jest twoim zdaniem najlepszy?

Czas głosowania minął 20 sty 2018, o 14:50

Chodź, autor: whatsername
2
9%
Ciepło, autor: Briala
2
9%
Dach Afryki, autor: Marian
3
13%
Grudniowy zachód słońca, autor: Alchemik
3
13%
Majster Bieda, autor: Marian
0
Brak głosów
Nienawidzę zimy, autor: Briala
3
13%
Pasaże, autor: Dziagdyś
0
Brak głosów
Samotność, autor: Karen
5
22%
Sen o Pradze, autor: Dziagdyś
0
Brak głosów
Szpadle w dłoń!, autor: Briala
1
4%
Ulubiony sweter, autor: Karen
2
9%
Wyspiański i Cyganki, autor: nebbia
2
9%

Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Proza grudnia 2017

Post#1 » 10 sty 2018, o 14:50

Zapraszamy do oddawania głosów w ostatnim tegorocznym plebiscycie na prozę roku 2017. Z komisyjnie wybranych tekstów wybierzcie ten, który Waszym zdaniem jest najlepszy. Tradycyjnie możecie oddać głosy na trzy pozycje z listy.
Przypominam też, że nie można głosować na własne utwory.
Miłego czytania nominowanych tekstów i owocnego głosowania!

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Proza grudnia 2017

Post#2 » 10 sty 2018, o 19:32

Camenne pisze:Przypominam też, że nie można głosować na własne utwory.

Uważam, że pokazywanie kto na kogo głosował to nie jest dobry pomysł. To może wywoływać niepotrzebne emocje lub komentarze.
Ja na przykład, wolę nie wiedzieć kto na mnie głosuje.
Wiem, że tu chodzi o blokowanie głosowania na siebie, ale to można po prostu zablokować elektronicznie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Camenne

Proza grudnia 2017

Post#3 » 10 sty 2018, o 19:38

Wgrywałam nową opcję, Marianie, stąd chwilowe niespodzianki ;)) Ogólnie zgadzam się, głosy nie są widoczne dla użytkowników właśnie z takich powodów. Nie można jednak zablokować głosowania na samego siebie z poziomu skryptu, jeżeli o to chodzi, skrypt nie przewiduje takiej możliwości.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Proza grudnia 2017

Post#4 » 10 sty 2018, o 19:58

Camenne pisze:Wgrywałam nową opcję, Marianie, stąd chwilowe niespodzianki ;)) Ogólnie zgadzam się, głosy nie są widoczne dla użytkowników właśnie z takich powodów. Nie można jednak zablokować głosowania na samego siebie z poziomu skryptu, jeżeli o to chodzi, skrypt nie przewiduje takiej możliwości.

Rozumiem, że znikną imiona głosujących.
Czy tak?

Awatar użytkownika
Camenne

Proza grudnia 2017

Post#5 » 10 sty 2018, o 19:59

Już nie powinny być widoczne od dłuższej chwili, więc trochę zaskakuje mnie to pytanie. Sprawdziłam, powinno być tak, jak należy.

Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Proza grudnia 2017

Post#6 » 11 sty 2018, o 09:19

Camenne pisze:Już nie powinny być widoczne od dłuższej chwili, więc trochę zaskakuje mnie to pytanie. Sprawdziłam, powinno być tak, jak należy.

Wszystko jest OK.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Liusah
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017

Proza grudnia 2017

Post#7 » 15 sty 2018, o 15:08

Głosować można tylko do soboty! Nie zagapcie się :)
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Awatar użytkownika
Camenne

Proza grudnia 2017

Post#8 » 19 sty 2018, o 08:35

Przypominam o głosowaniu!

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi i Autor Miesiąca
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi i Autor Miesiąca

Proza grudnia 2017

Post#9 » 20 sty 2018, o 18:25

Dziękuję za głosy. Btw, nie spodziewałam się, że mój skromny drabbelek zdobędzie ich tyle. Bardzo mi miło :)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Proza grudnia 2017

Post#10 » 21 sty 2018, o 08:01

Serdeczne gratulacje.

Wróć do „Arcypióra i teksty miesiąca”