Reakcje ludzi będących świadkami użycia przemocy wobec dzieci

Inny punkt widzenia. Felietony, eseje, recenzje, reportaże, wywiady i pokrewne formy.
Harmal

Szpony chaosu - Prolog

Post#51 » 13 mar 2017, o 18:12

Ciekawe, jak Ty byś zareagowała na zniewagę. Nadstawiłabyś drugi policzek jako przykładna chrześcijanka? Szanuję i doceniam. Ale w dalszym ciągu nie rozumiem bezpardonowego ataku na moją skromną osobę.

Awatar użytkownika
Grafoman
Użytkownik zbanowany

Szpony chaosu - Prolog

Post#52 » 13 mar 2017, o 18:24

Szanowne Panie, proszę o zaprzestanie kłótni. Komentarze winny dotyczyć tekstu, nie zaś osób komentujących. Wszelkie pozaliterackie nieporozumienia sugeruję rozwiązywać za pomocą PW.
Życzę weny i pozdrawiam serdecznie!
Grafoman
"Jeśli chcesz się po­wiesić, po­wieś się na wy­sokim drzewie. "

Harmal

Szpony chaosu - Prolog

Post#53 » 13 mar 2017, o 18:29

Proszę łaskawie odnotować, że nie ja zaczęłam tę bezsensowną wymianę zdań. Widocznie taka moda panuje na tym portalu, żeby nowemu kręcenie wora zrobić. Myślałam że fala panuje tylko w wojsku. Człowiek uczy się całe życie...

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Szpony chaosu - Prolog

Post#54 » 13 mar 2017, o 18:41

Do Harmal i Szarl - Grafoman prosił o zaprzestanie i na przyszłość warto pohamować chęć posiadania ostatniego słowa. Nie ma potrzeby, by zaczepki zaogniać i robić niepotrzebnie większy konflikt, a tym bardziej, by obwiniać cały portal i wszystkich jego użytkowników. Jeżeli chcecie to kontynuować, skierujcie się na PW.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Publicystyka”