Zachęcamy do głosowania na prozę i poezję kwietnia!

Zagłosuj na Komentatora Kwietnia!

Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

Dziennik literacki Karen

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi i Autor Miesiąca

Dziennik literacki Karen

Post#261 » 4 lut 2018, o 14:21

Whuuuuut? Palmer, chyba trochę nadinterpretujesz :lol:
Nie wybrałam liceum, bo za nim tęsknię, czy żałuję zdarzeń w nim czy cokolwiek - było całkiem znośne. Poznałam kilka osób, z którymi mam kontakt do tej pory. Miałam kilku świetnych nauczycieli z pasją, dzięki jednemu z nich nauczyłam się chemii praktycznie od zera do poziomu rozszerzonego na 95%...
Po prostu klimat liceum pasuje mi do wątków, które wymyśliłam o wiele lepiej niż studia czy życie dorosłe. Ot - tylko tyle i aż tyle.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Karen

Dziennik literacki Karen

Post#262 » 10 lut 2018, o 00:13

Charakterystyka głównych postaci skończona.
Rozdział I in progress - obecnie 1785 słów (dzisiaj korekta wstępna + trochę dopisałam).

Dodano po 22 godzinach 17 minutach 39 sekundach:
Nie chce mi się już dokładnie liczyć, ile napisałam wczoraj, a ile dziś, ale na chwilę obecną jest 2251 wyrazów. :)

Dodano po 1 godzinie 46 minutach 31 sekundach:
Dzisiaj +400 słów.

Awatar użytkownika
Palmer
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dziennik literacki Karen

Post#263 » 10 lut 2018, o 18:04

Karen pisze:Whuuuuut? Palmer, chyba trochę nadinterpretujesz :lol:
Nie wybrałam liceum, bo za nim tęsknię, czy żałuję zdarzeń w nim czy cokolwiek - było całkiem znośne. Poznałam kilka osób, z którymi mam kontakt do tej pory. Miałam kilku świetnych nauczycieli z pasją, dzięki jednemu z nich nauczyłam się chemii praktycznie od zera do poziomu rozszerzonego na 95%...
Po prostu klimat liceum pasuje mi do wątków, które wymyśliłam o wiele lepiej niż studia czy życie dorosłe. Ot - tylko tyle i aż tyle.

OK, oby tak było, a nie tak jak ja napisałem. :)

Pozdros! <3

Awatar użytkownika
Karen

Dziennik literacki Karen

Post#264 » 14 lut 2018, o 00:06

Work in progress: w sumie na chwilę obecną 3174 wyrazów. :)

Dodano po 1 godzinie 32 minutach 49 sekundach:
Dzisiaj 525 wyrazów. ;)

Dodano po 58 minutach 30 sekundach:
Dzisiaj tylko 282 słowa. Jakoś mózg niezbyt skory do pracy twórczej po 10h w pracy. Mam nadzieję, że jutro nadrobię.

Awatar użytkownika
Karen

Dziennik literacki Karen

Post#265 » 3 kwie 2018, o 13:06

Długo tu nie pisałam, bo założyłam sobie zeszyt, w którym tworzyłam szkice psychologiczne bohaterów, ich tajemnice, wzajemne relacje między nimi i ogólnie planowałam.
Podsumowanie ostatnich dni: prolog sprawdzony jeszcze raz, wrzucę później nową wersję;
rozdział I skończony - razem z prologiem (który jak pisałam jest jego częścią po prostu, a tutaj wrzuciłam osobno jako prolog) to 3599 słów. Jeszcze do poprawy przed wrzuceniem.

Zastanawiam się nadal nad tytułem, bo nie umiem w tytuły.
Przychodzą mi do głowy różne dziwne pomysły, nawet ostatnio: ''Tajemnica mojego samobójstwa'' czy ''Skazana na niepamięć'' czy coś w ten deseń. Jakby komuś coś fajnego przyszło do głowy, to może rzucić pomysłem. :kuku:

Awatar użytkownika
Karen

Dziennik literacki Karen

Post#266 » 25 kwie 2018, o 21:37

Alicja przeczytana, notatki, uwagi, plany zmian zrobione, a więc nie pozostaje mi nic innego, jak w piątek brać się do roboty i przerabiać rozdział I. :kuku:

Wróć do „Dziennik literacki”