Dzienniczek marudy

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Dzienniczek marudy

Post#1 » 22 mar 2014, o 15:42

Jako że przerwa była długa, a wcześniejsze próby rozpisania się spełzły na niczym, cel do zrealizowania skromny: napisać przynajmniej 100 słów raz na dwa dni, czyli docelowo drabble/2 dni. Biorąc pod uwagę, że przez ostatni rok napisałam łącznie nie więcej niż 5 stron i ciężko mi nawet się na tym skupić, może być różnie.
Czas: aż pióro odrdzewieje.

Stan na dzień dzisiejszy: po próżnicy wyzwań nie wyznaczam (hahaha), 100 słów napisane - drabble skończone. Albo dobra, bądźmy szczerzy - udało mi się coś napisać, więc to dobry dzień na rozpoczęcie dzienniczka :D Efekt meh, dziwnie się wraca do tego po takim zastoju.

Życzcie mi powodzenia.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Dzienniczek marudy

Post#2 » 22 mar 2014, o 17:20

Powodzenia, marudo. <ok> Start już masz niezły, skoro wypełniłaś 100 słów, więc nie powinno być źle. :D
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dzienniczek marudy

Post#3 » 23 mar 2014, o 11:25

Powodzenia, Cam! Jestem pewna, że dasz radę i szybko się rozpiszesz :3
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Dzienniczek marudy

Post#4 » 25 mar 2014, o 11:03

Chyba już czas na kolejne sto słów? ;)

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Dzienniczek marudy

Post#5 » 25 mar 2014, o 12:43

[hipokryta] Echolalia ma rację, nie obijaj się tam! [/hipokryta]
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dzienniczek marudy

Post#6 » 25 mar 2014, o 17:56

Camenne! Camenne! :D
Mamy nadzieję, że idzie dobrze! ;)

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#7 » 25 mar 2014, o 21:10

Choroba i zajęcia od rana do wieczora nie służą pisaniu. Jutro mam zamiar nadrobić zaległości :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

KAPRYS
lekki sztylet
lekki sztylet

Dzienniczek marudy

Post#8 » 26 mar 2014, o 10:36

Łączę się z tobą w bólu. Osiem miesięcy przerwy w pisaniu swojej KLĄTWY, kurz na stronicach, pióro zardzewiało, a kartki zaczynają powoli żółknąć :D Więc trzymam kciuki za ciebie, może chociaż tobie uda się ruszyć z miejsca. Powodzenia, weny i pomysłów życzę :D

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#9 » 26 mar 2014, o 12:04

Dzięki :D

Written kitten to cudna sprawa - mam swojego pierwszego kota <ok> Drabble napisane.

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dzienniczek marudy

Post#10 » 27 mar 2014, o 00:02

Gratuluję i kotka, i drabble :) Jak się rozpiszesz to będziesz miała całą hodowlę :D.

Wróć do „Dziennik literacki”