Dzienniczek marudy

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
3c273
lekki sztylet
lekki sztylet

Dzienniczek marudy

Post#41 » 22 lis 2014, o 16:03

Camenne pisze:
agathas pisze:Jeżeli dobrze zrozumiałam, to pewnie, masz dużo nauki, i to dlatego, nie mogłaś poświęcić czasu na pisanie.

Niestety nie, nauka to żaden problem aktualnie.

Zastanawiam się, ale raczej nie, nie widzę celu w publikowaniu ledwie kilku stron z całej powieści. Kiedyś ją skończę, ale nie wiem kiedy.

Ile ją piszesz. Ja projekt piszę od ponad dekady?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Dzienniczek marudy

Post#42 » 25 lis 2014, o 18:33

Jeden projekt faktycznie jest ze mną podobną ilość czasu, choć jedną powieść z cyklu już napisałam. Generalnie mam dużo lepsze tempo.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dzienniczek marudy

Post#43 » 2 gru 2014, o 20:05

Hej Camenne, miałabym pomysł na taki forumowy, świąteczny konkursik, jak myślisz, jest sens przedstawienia swojego pomysłu?

Awatar użytkownika
Camenne

Re: Dzienniczek marudy

Post#44 » 3 gru 2014, o 10:05

Pewnie, że tak, ale lepiej w dziale eventów, nie w moim marudniku :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dzienniczek marudy

Post#45 » 3 gru 2014, o 12:57

W którym wątku są te eventy???

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#46 » 14 cze 2016, o 22:14

Odświeżam dziennik, bo okazja ku temu nawet niezła - udało mi się finalnie skończyć opowiadanie pojedynkowe. Znając życie, jutro jeszcze będę coś poprawiać, bo inaczej nie byłabym sobą, ale na ten moment: 1039 słów, 6,1k znaków.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Dzienniczek marudy

Post#47 » 14 cze 2016, o 22:18

Yessss, nie mogę się doczekać :D
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Beh
Użytkownik zbanowany

Dzienniczek marudy

Post#48 » 16 lip 2017, o 10:04

Przeglądając dział, zauważyłam, że temat ten nie był dawno odświeżany. Może mój post pomoże Autorce się zmobilizować. :)
Camenne, życzę Ci weny i sukcesu w pisaniu!
Kłaniam się nisko,
Beh
„Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
M. Bułhakow

Wróć do „Dziennik literacki”