Dzienniczek marudy

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Dzienniczek marudy

Post#11 » 27 mar 2014, o 08:37

Tak trzymaj :D
Dzięki tobie dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Written Kitten. Przy pisaniu drabbli też z niego skorzystam, a co.
Zdrowia i Weny/Wena (nie wiem, co tam wyznajesz ;d)! ;)

KAPRYS
lekki sztylet
lekki sztylet

Dzienniczek marudy

Post#12 » 27 mar 2014, o 13:40

Gratulacje, weny i wytrwałości życzę :D

a_cappella
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Dzienniczek marudy

Post#13 » 27 mar 2014, o 15:05

O, no to piewsze koty za płoty, hihi! Oby tak dalej :D

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Dzienniczek marudy

Post#14 » 27 mar 2014, o 19:40

To jeszcze ode mnie kot na zachętę do dalszego tworzenia:

Obrazek
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Dzienniczek marudy

Post#15 » 27 mar 2014, o 21:16

Cudny koteczek :serce:

Dziś stan na liczniku: zero, ale skoro raz na dwa dni, to uznałam, że nie będę przesadzać :morda: Żarcik.
Na szczęście jutro mam luźniejszy dzień, zajęcia ledwie do czternastej, więc mam zamiar i ochotę wyrobić ponad zaplanowaną normę - 100 słów to jednak nic, gdy się już siądzie, nawet jeżeli napisanie dwóch słów na początku wydawało się wielką katorgą po równie wielkiej przerwie. Dziesięć minut pisania to żadne wyzwanie, zaczynam tęsknić do trzaskania dziesięciu stron dziennie :(
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

KAPRYS
lekki sztylet
lekki sztylet

Dzienniczek marudy

Post#16 » 29 mar 2014, o 13:35

Nos do góry, wdech, wydech i zapodajesz! Nie ma leniwienia, dziesięć minut, sto słów, a satysfakcja jaka duża :D
Żarty, żartami, ale chyba doskonale cię rozumiem, ciężko jest pogodzić naukę, wykłady i obowiązki w domu z pisaniem, kiedy cały czas coś cię rozprasza i dręczy. Pocieszający jest fakt, że już za pasem wakacje, więc i atmosfera będzie mniej napięta, a wtedy, zaczniesz trzaskać po dziesięć stron.
Pozdrowionka i weny życzę.

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#17 » 30 mar 2014, o 15:10

Dziękuję za doping - nie powiem, działa świetnie :D

Kolekcja drabbli się powiększa, pytanie tylko - co z taką ilością zrobić? Ani to publikować, ani trzymać na dysku. Do zastanowienia się w późniejszym czasie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Dzienniczek marudy

Post#18 » 30 mar 2014, o 15:23

Kolekcja drabbli się powiększa, pytanie tylko - co z taką ilością zrobić? Ani to publikować, ani trzymać na dysku

A dlaczego niby nie? :>

Powodzenia przez następne 2 dni :D

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Dzienniczek marudy

Post#19 » 30 mar 2014, o 18:29

Zgadzam się z Echolalią, jak najbardziej publikować, tym bardziej że Twoje drabelki zawsze są cudne :D
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#20 » 30 mar 2014, o 22:01

Nie lubię publikować drabble; krótkie na jedno gryźnięcie, ani poczytać, ani komentować... :D Ale zastanowię się nad (przynajmniej) jednym, bardzo je polubiłam, więc może pojawi się na forum.

Wróć do „Dziennik literacki”