Dzienniczek marudy

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Dzienniczek marudy

Post#31 » 1 lis 2014, o 19:06

Powstałam z martwych, możesz marudzić. :D

Swoją drogą, to ciekawe, bo mi też zawsze brakuje właśnie takiego typowego narzekania komuś przez gg, że mi zupełnie nie idzie, po tym od razu jakoś zyskuję motywację. xD Ale powodzenia, już widzę, że masz postępy, ale i tak trzymam kciuki za dalsze pisanie!
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Dzienniczek marudy

Post#32 » 2 lis 2014, o 09:57

Przyzwyczaiłam się do narzekania i nie mogę teraz bez niego pisać :D

Ostatecznie poszło jednak dość przyzwoicie, wyrobiłam dzienną normę 1667 słów, ale w ogromnych bólach pisałam ostatnie czterysta słów. Trochę zmienia się plan na tekst, co mnie hamuje, więc następnym razem dokładnie przemyślę to, co chcę opisać, zanim się do tego zabiorę. I zresztą nie umiem pisać horrorów :S
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#33 » 3 lis 2014, o 17:30

Stan słów: 2055. Jestem mniej więcej o połowę do tyłu, a zdążyłam się przeziębić i nie mam siły nawet otworzyć Worda.
Już teraz nie wydaje mi się, bym w weekend dużo nadrobiła, bo pojawia się mnóstwo innych rzeczy do zrobienia, ale zobaczymy :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#34 » 5 lis 2014, o 20:13

Obrazek

Przekroczyłam prawie-że-magiczną barierę 3 tysięcy słów. Mało, bo do tej pory chciałam mieć minimum 5k, ale stwierdziłam, że warto się cieszyć choć z drobnych rzeczy, więc... ;)) Poza tym pomysł sporo mi się wyklarował, ramowy plan na tekst jest. Trup będzie padał gęsto.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dzienniczek marudy

Post#35 » 10 lis 2014, o 22:01

Cammene, jak ci idzie pisanie?

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#36 » 11 lis 2014, o 16:12

Niestety aktualnie nijak :(

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dzienniczek marudy

Post#37 » 11 lis 2014, o 19:02

oj, to przykro mi, bo trzymam za ciebie i za resztę kciuki.
a jaki wybrałaś gatunek? pewnie jakieś fantasy?
możesz zdradzić malutkiego rąbka tajemnicy o czym piszesz? może rzucę jakiś pomysł...
mnie kiepsko wychodzi pisanie, ale może pomogę?

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#38 » 21 lis 2014, o 09:51

Thriller.

Niestety ile napisałam, tyle jest, i nie przewiduję kontynuowania w najbliższym czasie. Rzeczywistość mocno mnie przygniotła.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dzienniczek marudy

Post#39 » 21 lis 2014, o 21:20

Oj, szkoda. Wierzę, że następnym razem ci się uda. Jeżeli dobrze zrozumiałam, to pewnie, masz dużo nauki, i to dlatego, nie mogłaś poświęcić czasu na pisanie.
nie chcesz wrzucić na forum tego, co napisałaś?

Awatar użytkownika
Camenne

Dzienniczek marudy

Post#40 » 22 lis 2014, o 15:59

agathas pisze:Jeżeli dobrze zrozumiałam, to pewnie, masz dużo nauki, i to dlatego, nie mogłaś poświęcić czasu na pisanie.

Niestety nie, nauka to żaden problem aktualnie.

Zastanawiam się, ale raczej nie, nie widzę celu w publikowaniu ledwie kilku stron z całej powieści. Kiedyś ją skończę, ale nie wiem kiedy.

Wróć do „Dziennik literacki”