Przyzywanie Wena

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Przyzywanie Wena

Post#31 » 4 years temu (9 lip 2014, o 16:29)

Pryvian pisze:[center]Obrazek[/center]

:serce: :serce: :serce:

Tęskniłam za gifowymi relacjami z pisania :D Jak idzie?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Przyzywanie Wena

Post#32 » 4 years temu (9 lip 2014, o 23:21)

Dorobek dwóch dni: (ponieważ nie chciało mi się wczoraj wydawać wojny tabletowi n_n"")

Wishing You Were Somehow Here: 676 słów
+ Przez moją przyjaciółkę nie chce mnie opuścić wizja Svena z baletkami powieszonymi na rogach. :renifer: Sven Giry. Umarłam.
+ Pamiętajcie, dzieci. Urządzanie maskarady w Nowy Rok może skutkować pojawieniem się zamaskowanych, psychopatycznych geniuszy muzycznych lub wyjątkowo zirytowanych Królowych Lodu.

Imperatorka: 453 słowa
+ KOCHAM szalejące przecinki.
+ Niedługo nabawię się kolejnej obsesji ornitologicznej - tym razem na punkcie łabędzi.

Look At Me: 105 słów
+ Pisanie czegoś na podstawie piosenki jest już chyba lekko szalone. Ale...

[center]Obrazek[/center]

Ciekawostki ze świata researchu:
+ Henryk VI objawiał w młodości skłonności do częstej melancholii i depresji - w latach 40 XV wieku opisano go jako "człowieka o mniej niezłomnym rozumie niż inni królowie".
+ W czasie jednego ze świąt Bożego Narodzenia przed oblicze około 20-letniego Henryka VI przyprowadzono tancerki z nagimi piersiami. Król nie był w stanie wytrzymać tak "niemoralnego" widoku.
+ W styczniu/lutym 1438 Owen Tudor zbiegł z wiezienia Newgate, "ciężko raniąc przy tym stróża". W marcu został ponownie ujęty i osadzony. Wypuszczono go w 1439 po wpłaceniu kaucji 2 tysięcy funtów i zabroniono zbliżać mu się do Walii (biedny T___T Tego współczuję mu najmocniej!)
+ W roku 1459 pewna Walijka powiła Owenowi Tudorowi bękarta na zamku w Pembroke. Chłopiec dostał imiona David Owen. W 1485 roku dołączył on do Henryka VI, wnuka swojego ojca, i w zamian za walkę w jego imieniu otrzymał tytuł szlachecki.
[center]Obrazek[/center]
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Przyzywanie Wena

Post#33 » 4 years temu (10 lip 2014, o 16:32)

Przeczytałam tekst z poprzedniego (bardziej poprzedniego) posta i przyznam, uśmiechnęłam się nie raz. Jest coś uroczego w tym tekście, może to ten władca, który jest pragmatyczny, nie ma czasu na nonsensy, ale równocześnie nie jest surowy. Bierze, co mu życie rzuci pod nogi i idzie z tym naprzód. Zero dramy, zero patosu, takie to... orzeźwiające xD

Na początku XV wieku większość Anglików uważała Walijczyków nie za mieszkańców tego samego kraju, a raczej za obcą, groźną i podstępną rasę, która mogłaby sobie łaskawie zniknąć

I wzajemnie xD
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Stocado
lekki sztylet
lekki sztylet

Przyzywanie Wena

Post#34 » 4 years temu (10 lip 2014, o 21:12)

Tak sobie patrzę na te notki... i zazdroszczę, bo mnie nie jest w stanie nic zmotywować od roku. życzę wytrwałości, kochanie, naprawdę! <3
"A WIĘC NAGOŚĆ TO TYLKO ZAGINIONE MIASTO…"

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Przyzywanie Wena

Post#35 » 4 years temu (10 lip 2014, o 22:48)

@Lai, bardzo się cieszę :serce:
@Stocado, dziękuję! I nie martw się, ty też pokonasz lenia! :D

Na początku XV wieku większość Anglików uważała Walijczyków nie za mieszkańców tego samego kraju, a raczej za obcą, groźną i podstępną rasę, która mogłaby sobie łaskawie zniknąć

I wzajemnie xD

"God made Wales first, and with what beauty he had left he made the rest of the world." :serce:
[center]Obrazek[/center]

Dzienny dorobek:
Wishing You Were Somehow Here: 300 słów
+ Jutro od rana oglądam Frozen. A potem Upiora. I tak w kółko, aż do powrotu Wena.

Look At Me: 34 słowa
+ Pisać ten sam akapit 4 razy. Zawsze cudowne uczucie.
[center]Obrazek[/center]

Ciekawostki ze świata researchu:
+ 10 lipca 1553 roku lady Jane Grey została proklamowana królową Anglii.
+ Do ścięcia Jane Grey 12 lutego 1554 przyczynił się w dużej mierze król Hiszpanii Filip II. Odmówił on podróży do Anglii i ślubu z królową Marią do momentu, gdy nie pozbędzie się ona wszystkich możliwych pretendentów do korony.
+ Szczątki Jane i jej męża zostały pochowane w kaplicy St Peter ad Vincula w północnej części Tower Green.
+ Henryk VIII uwielbiał walki kogutów, a swoje zwierzątka do walk hodował w Whitehall. Natomiast arena znajdowała się w miejscu, gdzie dzisiaj stoi sobie dumnie nr 10 przy Downing Street.
[center]Obrazek[/center]

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Przyzywanie Wena

Post#36 » 4 years temu (21 lip 2014, o 21:22)

Bardzo przepraszam za brak aktualizacji, ale z powodu upałów nie jestem w stanie napisać nawet jednego sensownego zdania. Z bezsensownymi też jest w sumie problem. Niech ktoś wyłączy słońce, proszę? >:

[center]Obrazek[/center]

Wróć do „Dziennik literacki”