Zaklinanie pióra

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zaklinanie pióra

Post#1 » 25 mar 2014, o 11:01

[center]Ahoj![/center]
Miałam w planach założenie Dziennika na Wery, ale że Artefakty są mi bliższe - otwieram go tutaj. A na Wery pozostanę na razie gołopostowcem.

[center]Cel 1:
* powieść w kilkunastu rozdziałach (w założeniu ok. 100 000 znaków), dzięki której powrócę do regularnego pisania;
* stukanie minimum 1 000 znaków dziennie (później mam nadzieję zwiększyć limit);
* planowany termin ukończenia powieści: do końca kwietnia.[/center]
A żeby rachunki się zgadzały wspomnę, że bazgrolenie tej historii zaczęłam jakiś czas temu i mam nastukanych 19573 znaków.
[center]:D[/center]

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Zaklinanie pióra

Post#2 » 25 mar 2014, o 13:00

Oho, bardzo ambitny cel, trzymam kciuki, żeby został spełniony. Niech Ci wena sprzyja. :D
Wsparcie jest bardzo ważne!
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Zaklinanie pióra

Post#3 » 25 mar 2014, o 17:56

Oho, gratuluję samozaparcia i wysokiego celu! :) Będę mocno trzymać kciuki, żeby wszystko się udało i niecierpliwie czekać na wpisy w dzienniku :D

[center]Obrazek[/center]
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

KAPRYS
lekki sztylet
lekki sztylet

Zaklinanie pióra

Post#4 » 25 mar 2014, o 21:23

Ja również dołączam do grona osób, które życzą ci powodzenia, weny i ukończenia planu. Bardzo mocno trzymam kciuki :D Pozdrawiam bardzo serdecznie i WENY, WENY I JESZCZE RAZ WENY życzę :)

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zaklinanie pióra

Post#5 » 26 mar 2014, o 06:39

Dziękuję za wsparcie i wsparciowe gify :) Biję pokłony.
Obrazek

Wczoraj przybyło 1198 znaków. Trochę lipa, ale pocieszam się, że to tylko tak na dobry początek :D Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się napisać minimum dwa razy tyle. No to zabieram się do roboty...

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Zaklinanie pióra

Post#6 » 26 mar 2014, o 09:36

Oj, każdy postęp jest ważny, zawsze to trochę więcej niż było. :D Powodzenia w pisaniu dzisiaj!
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

KAPRYS
lekki sztylet
lekki sztylet

Zaklinanie pióra

Post#7 » 26 mar 2014, o 09:46

Nie jest ważne ile, najważniejsze, że piszesz, a tak nawiasem mówiąc to 1198 znaków to wcale nie jest mało! Nie liczy się ilość tylko jakość :D Przyznam szczerze, że zmotywowałaś mnie do tego, abym również oderwała się troszkę od nauki i zajrzała w swoje wypociny, do których już od dawna nie zaglądałam. Utknęłam w martwym punkcie i nie mogę ruszyć z miejsca, więc może dziś "Ndejszla wiekopomna chwila", w której zrobię krok do przodu :D
Trzymam kciuki naprawdę mocno, życzę ci dużo weny i wspaniałych pomysłów. :)

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zaklinanie pióra

Post#8 » 26 mar 2014, o 21:27

Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się napisać minimum dwa razy tyle

Ech, ta nadzieja... Przybyło 1427 znaków. A jutro pewnie nici z pisania, bo zakupy... ;)

KAPRYS pisze:Przyznam szczerze, że zmotywowałaś mnie do tego, abym również oderwała się troszkę od nauki i zajrzała w swoje wypociny, do których już od dawna nie zaglądałam.

To miłe, że poczułaś się zmotywowana, ale nie chcę mieć niczyjej nauki na sumieniu :D

Dziękuję za doping :serce:

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Zaklinanie pióra

Post#9 » 27 mar 2014, o 00:07

Najważniejsze, że jakoś idzie, ilość nie jest taka najważniejsza. Udanych zakupów życzę, a nuż między regałami jakiś fajny pomysł wpadnie do głowy <ok>.
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

KAPRYS
lekki sztylet
lekki sztylet

Zaklinanie pióra

Post#10 » 27 mar 2014, o 13:44

To miłe, że poczułaś się zmotywowana, ale nie chcę mieć niczyjej nauki na sumieniu :D

Bez obaw, czasem trzeba dać sobie troszkę odetchnąć.
Przybyło 1427 znaków, PIĘKNIE!! Tak trzymaj i udanych zakupów.
Pozdrawiam :)

Wróć do „Dziennik literacki”