Zaklinanie pióra

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zaklinanie pióra

Post#91 » 4 wrz 2015, o 11:06

Historia w klimacie pato. Nic, co mnie osobiście dotknęło, ale to jedno z tych zdarzeń, o których gdy raz się usłyszy, to już się raczej nie zapomina.

Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Zaklinanie pióra

Post#92 » 4 wrz 2015, o 17:14

Powodzenia w pisaniu, szczególnie tego z nutką fantastyki, bo mnie ciekawi :)

teszka
lekki sztylet
lekki sztylet

Zaklinanie pióra

Post#93 » 4 wrz 2015, o 20:16

Wybacz, ale nie wiem, co termin "pato" znaczy :(

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Zaklinanie pióra

Post#94 » 4 wrz 2015, o 20:19

Strzelam w ciemno, ślepakami, czy to będzie patologia? Albo trafiłem, albo zrobiłem z siebie debila nieznającego podstawowych terminów :P Tak, czy inaczej powodzenia w pisaniu :D
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zaklinanie pióra

Post#95 » 4 wrz 2015, o 20:34

Wybaczcie skrótowiec ;d Tak, o patologię chodzi.

teszka
lekki sztylet
lekki sztylet

Zaklinanie pióra

Post#96 » 4 wrz 2015, o 20:39

AAA! U mnie mówi się "patola" :D W takim razie czekam na tę patologiczną historię i powodzenia w pisaniu!

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zaklinanie pióra

Post#97 » 4 wrz 2015, o 21:56

Dziękuję wam za życzenia powodzenia ;) Na razie męczę się z pierwszym zdaniem - napisałam chyba ze dwadzieścia wersji i żadna to nie ta jedyna. A jeśli o początki chodzi, to jestem wyjątkowo uparta...

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Zaklinanie pióra

Post#98 » 11 wrz 2015, o 19:18

I jak idzie pisanie? :D
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zaklinanie pióra

Post#99 » 12 wrz 2015, o 10:37

Na razie tylko 411 słów, które przy wolnej chwili napisałam dzisiaj :kuku: Na razie to wersja bardzo robocza, szczególnie początek, bo im dalej, tym lepiej mi wychodziło. Jeszcze ze 2-3 razy tyle i skończę. A to, co lubimy najbardziej, czyli poprawki <ok>
Chyba odłożę moją obyczajówkę na potem, a zamiast niego, zacznę pisać opowiadanie na konkurs, bo obawiam się, że w przeciwnym razie nie zdążę. A chcę przynajmniej spróbować coś z siebie wykrzesać.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zaklinanie pióra

Post#100 » 17 wrz 2015, o 21:09

Stan na dzisiaj 775 słów. Kwestia może dwóch dni i koniec wersji roboczej, a potem wezmę się za dopisywanie i obcinanie :D

Wróć do „Dziennik literacki”