Samoinspirowanie

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Innuendo
lekki sztylet
lekki sztylet

Samoinspirowanie

Post#21 » 5 kwie 2014, o 16:10

Brzmi świetnie, w takim razie pójdę na pewno :D Nie sądzę, by był problem ze wstępem. Dwudziestoczterogodzinna impreza! Raj.

Ja jechałam teraz do Berlina Polskim Busem - z Krakowa jedzie osiem godzin, więc jest to długa podróż, ale nie było tragedii. W końcu można całą drogę pisać ;) Loty obczajałam i rzeczywiście są dość drogie, ale ostatecznie też można.

Mam nadzieję, że pracy nie będzie zbyt wiele i że zdążę zarówno pozwiedzać, jak i poimprezować - ale staż zapowiada się lekki i przyjemny. Jestem mega pozytywnie nastawiona.

Po co czekać do skończenia studiów? ;) Taki wyjazd to nie jest ogromny wydatek, miasto nie jest drogie i nie jest daleko. Ja myślę, że mogłabym tam nawet zamieszkać na stałe, tylko trzeba ogarnąć niemiecki.

Tak a'propos - mam kaca mordercę i pusty portfel. Nowych słów - zero, pomysłów - zero. Do poniedziałku nie zamierzam myśleć. W ogóle.
If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

Awatar użytkownika
Innuendo
lekki sztylet
lekki sztylet

Samoinspirowanie

Post#22 » 10 kwie 2014, o 19:42

Uwaga, uwaga!

117 stron, 292 tys. znaków.

Rozpiera mnie duma.

Przespałam dziś połowę dnia, bo o 9 wróciłam z pracy. Wstałam cztery godziny temu i piszę do tej pory bez przerwy. Jest rewelacyjnie :D

Weekend zapowiada się imprezowo, więc pewnie będę musiała zrobić małą przerwę, ale i tak moje tempo mnie zachwyca i w ogóle pławię się dzisiaj w samouwielbieniu.

Życzę wszystkim weny!

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Samoinspirowanie

Post#23 » 11 kwie 2014, o 14:51

Brawo! Wspaniałe tempo pracy. Trzymaj tak dalej! :D
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Samoinspirowanie

Post#24 » 11 kwie 2014, o 18:47

Podziwiam...

Obrazek

Awatar użytkownika
Innuendo
lekki sztylet
lekki sztylet

Samoinspirowanie

Post#25 » 11 kwie 2014, o 19:00

Dzięki, dzięki.
Jak ja się sama motywuję i Wy mnie motywujecie to już w ogóle jest cudnie.
Napisane mam cztery rozdziały z jedenastu.
Póki co brak nowości, bo dzisiaj cały dzień sprzątałam. Czasem też trzeba ;)

Kiwi
magiczna kosa
magiczna kosa

Samoinspirowanie

Post#26 » 12 kwie 2014, o 12:41

Ode mnie oklaski z otwartymi ustami! <ok> <ok> <ok> :serce:
Podziwiam!

Awatar użytkownika
Innuendo
lekki sztylet
lekki sztylet

Samoinspirowanie

Post#27 » 17 kwie 2014, o 16:58

Dzień dobry.

Właśnie wstałam. Impreza mnie wczoraj poniosła, o 6 rano wraz z dwoma innymi śmiałkami ruszyłam na poszukiwanie otwartego klubu, w którym będę mogła potańczyć. Klubu nie znalazłam, wdałam się za to w spór z pijanymi Anglikami. Patologia do kwadratu, tak sobie teraz siedzę i zastanawiam się, dlaczego to sobie robię. Za to owacje mi się zdecydowanie nie należą.

Zabieram się za pisanie, nowych słów póki co brak.

EDIT: Dzisiaj zamiast pisać robię sobie z kumplem prywatny przegląd niezależnego kina gejowskiego -.- A weny brak... Chyba to te święta tak na mnie negatywnie działają.

Awatar użytkownika
Innuendo
lekki sztylet
lekki sztylet

Samoinspirowanie

Post#28 » 24 kwie 2014, o 15:45

Jestem głąbem i zabrałam się za pisanie czegoś innego... choć nie sądzę, by wyszło z tego coś dłuższego. No, zobaczymy.
Póki co od świąt włóczę się po świecie, zamiast jechać do domu. W pracy nie są ze mnie dumni.
Napisanych nowych znaków: 7 tys. Nowych znaków w powieści - zero. Pomysłów - multum.
Ale udało mi się przetrwać święta w domu, a to jest sukces.

Wróć do „Dziennik literacki”