Suma wszystkich porażek

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Suma wszystkich porażek

Post#31 » 2 cze 2016, o 03:48

Camenne pisze:Szkoda, że nie grałam w Poe, bo zupełnie nie znam nawet klimatów czy zarysu gry :D Wrzucisz na forumka?

Tak, jeśli uda mi się skończyć, to pewnie :D Przyznam, że to uniwersum jest dość specyficzne (i jest cudne i je uwielbiam), przynajmniej pod względem wszystkiego, co dotyczy dusz... a co jest osią fabuły mojego ff-a. Welp. Postaram się to wrzucić z jakimś krótkim słowniczkiem, przynajmniej tych terminów, które nie będą klarownie przedstawione w samym tekście :)

Update:
- PoE: + 189 słów, flashback (nie-flashback) do fabuły i postaci z gry, zrobiło mi się tęsknie, włączyłam grę. Zraniłam uczucia Alotha i zabiły mnie wściekłe martwe krasnoludy. Mogło pójść lepiej.
- Tony/Loki (muszę wymyślić do tego jakąś nazwę roboczą przynajmniej, ffs): 240 słów
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Suma wszystkich porażek

Post#32 » 2 cze 2016, o 16:29

- Tony/Loki (muszę wymyślić do tego jakąś nazwę roboczą przynajmniej, ffs): 240 słów

To jest tak pokićkany pairing, że chyba chętnie to zobaczę.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Suma wszystkich porażek

Post#33 » 5 cze 2016, o 03:50

Pokićkany pairing w mojej jeszcze bardziej pokićkanej wersji xD (dzisiaj: +143 słowa, yay, kulam się). Tworzony z pomocą dwunastogodzinnej Progressive Psytrancowej playlisty. Nie jestem pewna, jak to się skończy.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Suma wszystkich porażek

Post#34 » 6 cze 2016, o 23:31

+245 i udało mi się w sumie zamknąć pierwszy krótki fragment (brawo ja). Teraz muszę tylko nad nim posiedzieć, żeby nadawało się do czytania, a nie wyglądało jak streszczenie fabuły.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Suma wszystkich porażek

Post#35 » 9 cze 2016, o 01:59

549 słów, które już nie wyglądają, jak coś nabazgranego po pijaku na papierze toaletowym. Ale nadal nie mam tytułu.

Awatar użytkownika
Camenne

Suma wszystkich porażek

Post#36 » 9 cze 2016, o 07:02

Też mam zawsze problem z tytułami :D Czasem, gdy już nie mogę znieść, że tekst jest dalej noname, wymyślam cokolwiek dobrze brzmiącego, nawet nie do końca pasującego, jako tytuł roboczy.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Suma wszystkich porażek

Post#37 » 21 cze 2016, o 23:21

W głębi duszy nie przypuszczałam, że to mi się uda, ale Lokka Tattúr MK XXI, wcześniej znane jako "Pokićkany pairing w mojej jeszcze bardziej pokićkanej wersji " lub też "nadal nie mam tytułu" is a go! :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Suma wszystkich porażek

Post#38 » 27 cze 2016, o 18:30

A z nim jest całkiem zacny film "Tylko kochankowie przeżyją" :-)

Kill336
scyzoryk
scyzoryk

Suma wszystkich porażek

Post#39 » 27 cze 2016, o 20:39

Wydaje mi się, że film ,,Tylko kochankowie przeżyją" nie jest dla wszystkich. Ja osobiście przysypiałem już w połowie, bo praktycznie nic nie rozumiałem. Film jak film, ale nie doszukałem się jakiejś linii fabularnej, wychodzącego na pierwszy plan wątku. Może w ogóle owego nie było...?

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Suma wszystkich porażek

Post#40 » 29 cze 2016, o 22:17

W filmie chodzi o dekadentyzm.Jest też bardzo ciekawie wg mnie nakręcony.Jednak nie każdemu pasuje klimat obrazów Jarmusha. ;))

Wróć do „Dziennik literacki”