Suma wszystkich porażek

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Suma wszystkich porażek

Post#41 » 29 cze 2016, o 22:42

Wiem, ma też Tildę Swinton, jest więc na mojej liście filmów do obejrzenia :D
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Zireael
Lewa ręka ciemności
Lewa ręka ciemności

Suma wszystkich porażek

Post#42 » 30 cze 2016, o 08:40

Anna Nazabi pisze:A z nim jest całkiem zacny film "Tylko kochankowie przeżyją" :-)

Zgadzam się, aczkolwiek jestem cięta na polskie tłumaczenie - "Only Lovers Left Alive" tak bardzo leeeepiej oddaje, co tam się dzieje... Ale cóż, i tak jest nieźle, mógł być kolejny "Wirujący seks" czy coś w tym stylu xD
Salve lux post tenebras!

www.alternation.pl / www.alternation.eu

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Suma wszystkich porażek

Post#43 » 30 cze 2016, o 19:04

Wiem, ma też Tildę Swinton, jest więc na mojej liście filmów do obejrzenia :D

Jest niesamowita. Zresztą jakże mogłabym sądzić inaczej, skoro uznaje się ją za niezwykle podobną do Davida Bowie :P :P :P

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Suma wszystkich porażek

Post#44 » 8 lip 2016, o 14:10

Jest w sumie jednym z powodów, dla których nadal lubię film Constantine, mimo że teraz wiem, jak marną jest adaptacją (rety, John według Keanu jest taki koszmarnie sztywny w porównaniu do oryginału, a równocześnie nie nienawidzi siebie nawet w połowie tak bardzo) ;)
Zaczęłam oglądać Only Lovers Left Alive, ale Adam wywołuje u mnie skomplikowane uczucia i musiałam przerwać na jakiś czas. Ale jest cudne.

Hm, pora wrócić na chwilę do tego, po co w ogóle jest ten dziennik. Update, Lokka Tattur: +463 słowa, prawie po kolei :>
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Wróć do „Dziennik literacki”