Entuzjastyczna grafomania

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#11 » 22 maja 2014, o 17:31

Trochę nie odzywałam się, ale oświadczam, że moje milczenie zaowocowało w napisaniu pierwszej wersji pracy licencjackiej. Dzisiaj oddane. Za tydzień dowiem się, ile bzdur wpisałam w części badawczej i samym zakończeniu. :D

Na dniach chyba zabiorę się za resztę moich literackich bolączek.
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#12 » 22 maja 2014, o 17:37

Gratulacje :D Skończenie i oddanie pracy to baaaardzo przyjemne uczucie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Re: Entuzjastyczna grafomania

Post#13 » 22 maja 2014, o 19:59

Zazdrość!!!
Gratulacje :).

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
where does everybody go when they go?

Architekt
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#14 » 23 maja 2014, o 09:36

Nieźle. Teraz trzeba trzymać kciuki, żeby promotor nie wykreślił połowy :P
"Nie urodziłem się, by przeżyć swe dni w blokach. Ja chcę mieć lokal jak cała Europa" :)
https://www.facebook.com/makarykaro

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#15 » 12 cze 2014, o 20:25

Nie wykreślił promotor, tylko wskazał mi merytoryczny błąd, dość poważny. Poprawiłam i mam z główki. :D
Patrzę na moją listę. Dopatrzyłam się jednego celu, który być może ruszę - dopisać treści sensownej do [i]Za późno[i]. Póki co poprawiłam, co miałam oraz wskazałam sobie miejsce w tekście, gdzie chyba dopiszę coś, co nie będzie wyglądać sztucznie i na siłę. Word odpalony, więc wypada nad tym poważnie pomyśleć. Hmm... I chyba znajdę sobie jakieś motywujące znaczniki dla rzeczy skończonych, by ładnie wykreślać je co jakiś czas (co parę miesięcy).
Dzięki za słowa wsparcia! :)
Po prostu robię za zły charakter.

Wróć do „Dziennik literacki”