Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Dziennik miętą pachnący

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
icyvel

Dziennik miętą pachnący

Post#1 » 9 kwie 2014, o 16:59

Ostatnio otwierałam zeszyt bodajże na przerwę świąteczną - Bożego Narodzenia - a tu już następne święta tuż tuż. Pora ruszyć tyłek i naskrobać parę zdań, choć łatwe to nie będzie :P

[center]Cel:[/center][center]- dwie strony dziennie do powrotu do regularnego pisania.[/center]

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Dziennik miętą pachnący

Post#2 » 10 kwie 2014, o 10:16

Cel ładny! Trzymam kciuki :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Innuendo
lekki sztylet
lekki sztylet

Dziennik miętą pachnący

Post#3 » 10 kwie 2014, o 19:43

Trzymam kciuki, żeby cel został osiągnięty, i życzę weny :)
If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

icyvel

Dziennik miętą pachnący

Post#4 » 14 kwie 2014, o 15:28

No, no, idzie mi naprawdę nieźle ^^ Jak już się ruszyłam, to piszę po cztery strony dziennie :D

[center]Cel: [/center]
- w czwartek, piątek, sobotę, niedzielę, poniedziałek oraz wtorek napisać po sześć stron dziennie (razem 36 stron podczas Wielkanocy) - cel ambitny, ale mam nadzieję, że dam radę :)

Awatar użytkownika
Camenne

Dziennik miętą pachnący

Post#5 » 17 kwie 2014, o 11:07

Bardzo ładny wynik jak na start, ale cel jeszcze lepszy. Jak idzie realizacja?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

icyvel

Dziennik miętą pachnący

Post#6 » 17 kwie 2014, o 12:21

Miło, że pytasz :D
Wczoraj napisałam jedną i pół strony. Dzisiaj mam wolne, ale póki co tylko siedzę, jem i oglądam Grę o Tron :P
Po południu wezmę się za książkę i postaram się napisać kilka stron. Myślę, że pójdzie dość gładko - został mi tylko epilog, a to ostatni tom z serii... Nie wiem, jak pożegnam się z moim ulubionym bohaterem ;)

icyvel

Dziennik miętą pachnący

Post#7 » 23 kwie 2014, o 17:10

Parę dni byłam poza domem - ah, wreszcie wyjechałam z Warszawy... No, ale czas powrócić do rzeczywistości :)
Bardzo się cieszę, bo... udało mi się skończyć książkę, która była ostatnią z trylogii! :D Ciężko było rozstać się z bohaterem - szczególnie z ulubionym - ale wszystko się kiedyś kończy.
Najbliższy czas postaram się przeznaczyć na planowanie następnej powieści; ogólny zarys już mam. :D

icyvel

Dziennik miętą pachnący

Post#8 » 1 maja 2014, o 16:00

Cóż, jak na razie nic nie piszę, bo zajmuję się przepisywaniem Wygnańców na komputer + planowaniem następnej książki. Zbieram jak najwięcej informacji o starożytnej Persji (jeśli ktoś zna, bardzo proszę o przesłanie mi na PW książek, stron WWW czy też innych źródeł informacji). Mapę fantastycznego świata już mam ^^ Fabuła wymyślona w jakiejś 1/10 pierwszej części. Nie za wiele, ale czasu jak zwykle brakuje. No nic, nigdzie mi się nie spieszy :)

[center]DZIENNIK ZAWIESZONY DO ODWOŁANIA
(MIANOWICIE DO CZASU, AŻ ZACZNĘ PISAĆ NOWĄ POWIEŚĆ)[/center]

icyvel

Dziennik miętą pachnący

Post#9 » 27 maja 2014, o 17:18

[center]DZIENNIK ODŚWIEŻONY :)[/center]

[center]Cel:[/center]
[center]- pisać regularnie! :)[/center]

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa