Zachęcamy do głosowania! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Ogłaszamy czas wielkich wyborów na Autora Miesiąca w dziale prozy!

Czym są dzienniki?

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Czym są dzienniki?

Post#1 » 18 maja 2014, o 19:46

Dział "Dziennik literacki" to miejsce, w którym każdy chętny użytkownik może założyć swój wirtualny dziennik mobilizujący do systematycznego pisania.

Każdy uczestnik może w swoim wątku wyznaczyć sobie dowolny cel do zrealizowania w dowolnym czasie - czy to opowiadanie do napisania w miesiąc, powieść do napisania w rok, ilość stron do napisania dziennie, czy ukończenie powieści - i codziennie aktualizować swoje postępy.

Ponadto w obrębie działu "Dziennik literacki" zawieszona zostaje zasada regulaminu forum mówiąca o nie dodawaniu posta pod postem. Każdy użytkownik prowadzący swój dziennik ma prawo do dodania codziennie nowego posta z aktualizacją postępów, nawet jeżeli nie pojawiła się odpowiedź na poprzedni.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Arvense
scyzoryk
scyzoryk

Czym są dzienniki?

Post#2 » 16 cze 2015, o 08:49

Czytam sobie teraz wszystkie zaległe wątki i wertuję sobie zamierzchłe strony Artefaktów, i szczególnie spodobał mi się ten wątek :) Czytanie o postępach innych bardzo inspiruje i potrzebne było mi coś takiego. Brawa za pomysł :)

ola80
scyzoryk
scyzoryk

Czym są dzienniki?

Post#3 » 7 lut 2016, o 08:49

Dzienniki - to fajna sprawa. mam i jestem z jego dumna.

POZDRAWIAM.

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Czym są dzienniki?

Post#4 » 7 lut 2016, o 09:45

ola80 pisze:Dzienniki - to fajna sprawa. mam i jestem z jego dumna.

POZDRAWIAM.

Zatem czekamy na publikację (wybranych) fragmentów ku rozwojowi własnemu i forum literackiego.
Matt C.

Awatar użytkownika
Beh
Użytkownik zbanowany

Czym są dzienniki?

Post#5 » 16 lip 2017, o 10:05

Bardzo ciekawy pomysł z utworzeniem działu, gdzie można mobilizować, zarówno siebie, jak i innych.
„Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
M. Bułhakow

Wróć do „Dziennik literacki”