Tygodnik Pasożyta

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Tygodnik Pasożyta

Post#1 » 4 lip 2014, o 19:08

Wraz z nadejściem lata, zaczynam brać się za coś, co leży odłogiem od czasów, gdy mój Wymyślony Przyjaciel wyleciał do Hiszpanii. Po kilku renowacjach zdołałam stworzyć dobre dwadzieścia stron maszynopisu, ale i tak muszę się wziąć do roboty, chociażby po to, aby zacząć ten twór przepisywać!

Misja: Zrealizowanie wszystkich celach od 4 lipca do 22 sierpnia 2014.
Pisać średnio 4500 słów Krainy Kobiet tygodniowo.
Czytać średnio 1000 stron tygodniowo.
Wymyślić jakikolwiek zarys końca.
Wymyślić nowy tytuł.
Skakaćwedług ustalonego planu codziennie, ale to tak dodatkowo.
[center]Pasożyt forumowy[/center]

[right]Wiesz? Nie istniejesz.[/right]

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Tygodnik Pasożyta

Post#2 » 4 lip 2014, o 19:10

Trzymam kciuki za cel! :serce: Jak już się przełamie pierwsze blokady to powinno pójść łatwo :D
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Tygodnik Pasożyta

Post#3 » 5 lip 2014, o 23:42

Dziękuję!
Musiałam zmienić termin, bo nie mogłam się powstrzymać od pisania ;). Chociaż skakać zaczynam i tak dopiero od poniedziałku!
Tydzień liczę od piątku do piątku i na razie mam 454 słowa, ale to i tak słabo...

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Tygodnik Pasożyta

Post#4 » 6 lip 2014, o 11:15

Kraina kobiet - ciekawy tytuł, kojarzę chyba ten tekst z forum, ale głowy nie dam, nie nadążam za opowiadaniami na forum :D Opowiesz coś o tym tekście?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Re: Tygodnik Pasożyta

Post#5 » 6 lip 2014, o 11:48

Początek tutaj jest, gdzieś w archiwum, chociaż zastanawiam się, czy nie usunąć prologu...
W wielkim skrócie, żeby niczego nie zdradzić: świat w którym mężczyźni są brudni i niegodni :D.

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka

Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Tygodnik Pasożyta

Post#6 » 11 lip 2014, o 00:59

Zmiana celu w ostatnim momencie była chamskim posunięciem, ale pisałam z myślą o 4500 słowach, a gdy dzisiaj zobaczyłam 5000 aż się przeraziłam!
Przyznaję, że jestem na siebie wściekła i chyba zamorduję w najbliższym czasie jakieś dziecko (o, dzisiaj na przykład kupiłam jednej mamie nóż :twisted: ), gdyż moje wyniki są krytycznie słabe!
Otóż:
Kraina Kobiet - 4605 słów
Czytanie książek - 57 stron
Zarys końca - powstał i gdzieś piszczy w trawie
Tytuł - chyba jednak zostanie, a jeśli go zmienię to w odległej przyszłości...
Skakanie - totalna porażka! Zapomniałam zabrać skakanki do pracy!

Także zlinczujcie mnie, zakatujcie na śmierć moralną i jakoś zmuście mnie do pracy!
A to wszystko wina tego:
http://www.villages-and-cities.de/exter ... estead.jpg

A jutro rano nad jezioro z małym, hurra! A po południu spotkanie z moją byłą współpisarką, hurra! I jeszcze noc pod namiotem ze znajomymi, hurra! Nie żebym się nie cieszyła, no ale... :|

Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Tygodnik Pasożyta

Post#7 » 16 lip 2014, o 18:04

Bardzo jestem dumna z faktu, że ustaliłam sobie cel tygodniowy! Obecnie, gdy wróciła dawna przyjaciółka z Belgii, piszę pierwszy raz od czwartku! Ciekawa jestem, jak ja mam to wszystko ogarnąć :/.
Ale chociaż skaczę: przeskoczyłam już 6 minut, czyli według planu :) (chociaż coś, prawda?)

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Tygodnik Pasożyta

Post#8 » 16 lip 2014, o 19:44

Trzymam kciuki :) Ważne, że znowu piszesz.
Ale o co chodzi z tym skakaniem? :kuku:

Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Tygodnik Pasożyta

Post#9 » 16 lip 2014, o 19:59

Wyrabiam sobie kondycję i skaczę na skakance według planu z internetu kilka minut dziennie. Ogółem chodzi o to, żebym na koniec skakała godzinę bez zmęczenia ;). (Tak naprawdę chodzi mi o kaloryfer na brzuchu, ale ciii!)
Echolalia pisze:Trzymam kciuki :) Ważne, że znowu piszesz.

Moi wszyscy znajomi grają na moim boisku w siatkówkę tuż za moim oknem, a ja staram się ich ignorować, a napisałam dopiero 397 wyrazów (mam równe 5000). No i zaraz zeźre mnie sumienie i wyjdę, a wtedy to już dupa, bo jutro jeżdżę po lekarzach :/.

Awatar użytkownika
Camenne

Tygodnik Pasożyta

Post#10 » 16 lip 2014, o 20:16

Brzuch robi się głównie w kuchni, nie nawet na siłowni :kuku:

Tak mi od razu przyszły do głowy różne motta i inne pierdoły i pomyślałam, że może z pisaniem powinno być jak z dietą? :D Masz ochotę porobić coś innego - porób, bo inaczej w końcu z irytacji i chęci, i wenę szlag trafi.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Dziennik literacki”