Dziennik pisarzenia

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
fanitolkiena
scyzoryk
scyzoryk

Dziennik pisarzenia

Post#21 » 6 wrz 2014, o 15:49

Więc tak.
Postęp w tym tygodniu:
500/5000 słów pisanie
200/400 stron czytanie
słabo, słabiutko!!!
Jedyny plus jest taki, że napisałam portrety psychologiczne i charakterystykę prawie wszystkich bohaterów kryminału. ^^"
Jako, że szkoła nie popuszcza, muszę zmniejszyć zakres pisania do 3000 słów. Jak wejdę w formę to zwiększę sobie poprzeczkę, jak na razie nie ma co skakać. :-D
agathas pisze:Kiedy w ogóle dasz coś do poczytania? jak wiesz, szczerze ci kibicuję.

Za niedługo. Na razie nie napisałam jeszcze niczego specjalnego, ale może za tydzień coś się przez przypadek, jakimś cudem dobrego napiszę...
Na tej wyspie jest zło. A zbrodnia została zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Jednego wszak morderca nie przewidział. Że w starciu z umysłem Herculesa Poirot prawda wyjdzie na jaw.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dziennik pisarzenia

Post#22 » 8 wrz 2014, o 14:56

Cześć fanitolkiena, a nie reflektujesz Arthura Conana Doyla i jego postaci Sherlocka Holmesa? przy okazji polecam serial z 1984 roku z Jeremy Brettem.

fanitolkiena
scyzoryk
scyzoryk

Dziennik pisarzenia

Post#23 » 8 wrz 2014, o 18:45

agathas pisze:Cześć fanitolkiena, a nie reflektujesz Arthura Conana Doyla i jego postaci Sherlocka Holmesa? przy okazji polecam serial z 1984 roku z Jeremy Brettem.

Oczywiście, że reflektuję! Sherlock Holmes i dr Watson rządzą, jednak Poirot i Hastings... No szczerze mówiąc oby dwa zespoły, że tak to nazwę są epickie ;)
Na tej wyspie jest zło. A zbrodnia została zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Jednego wszak morderca nie przewidział. Że w starciu z umysłem Herculesa Poirot prawda wyjdzie na jaw.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dziennik pisarzenia

Post#24 » 9 wrz 2014, o 09:46

A teraz chyba coś zaskakującego, mało kto o tym wie, czytałaś może kryminał Alana A. Milne: "tajemnica czerwonego domu"? - to autor "kubusia puchatka":-)

fanitolkiena
scyzoryk
scyzoryk

Dziennik pisarzenia

Post#25 » 9 wrz 2014, o 14:22

agathas pisze:A teraz chyba coś zaskakującego, mało kto o tym wie, czytałaś może kryminał Alana A. Milne: "tajemnica czerwonego domu"? - to autor "kubusia puchatka":-)

On napisał kryminał? Nie wiedziałam, ale na pewno sobie po tą książkę sięgne... Teraz biorę się za ''Inicjały zbrodni'' Sophie Hannah, która kontynuuje historię Poirota :3 :-D

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dziennik pisarzenia

Post#26 » 15 wrz 2014, o 09:29

Ha:-), cieszę się, że udało mi się ciebie zaskoczyć, a jeżeli chodzi o kryminały, to postaram się następnym razem wysłać ci kilka tytułów, bo teraz zapomniałam zeszytu i nie pamiętam.

Hej, widziałam cię, że wpadłaś na portal. Nie upominasz się o tytuły, więc ich nie wypisałam.

Wróć do „Dziennik literacki”