Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

PAMIĘTNIK ODKRYWCY BADACZA

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
3c273
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#11 » 14 lis 2014, o 21:32

agathas pisze:Jedną stroniczką możesz się chyba podzielić?

Nie wiem. Musiałbym pomyśleć zwłaszcza, że niektóre rzeczy mogą być niezrozumiałe, jeżeli nie odniesie się do nich pewnych skojarzeń np. do fizyki, czy chemii, albo matematyki np. w pojęciu ogólnego pojętego kanonu, który w definicji matematycznej jest zbiorem elementów dla jakich powstałe dzieło (czy to literackie, czy komiksowe) ma swój niepowtarzalny charakter. Jeżeli miałbym się zgodzić to na razie że tak powiem na osobności zwłaszcza, ze wciąż piszę projekt. to znaczy go modyfikuję *chociażby wczoraj i dzisiaj nadal rozdział nr 14), Poprawiam w dalszym ciągu. I nie wiem, kiedy uda mi się ten proces ukończyć.

PS. Wciąż modyfikuję tekst, ale jestem bliżej skończenia rozdziału 14.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#12 » 16 lis 2014, o 18:01

W takim razie już cię nie zachęcam. Jak będziesz gotowy, to zrobisz co uważasz.

3c273
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#13 » 17 lis 2014, o 21:05

Wczoraj wciąż poprawiałem rozdział 14, ale dzisiaj go skończyłem i jestem na 15. Myślę, że jutro go skończę modyfikować.

PS. Modyfikuję jeszcze rozdział 15.

Wróć do „Dziennik literacki”