Czyste kolory.

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Agnieszka43
Użytkownik zbanowany

Czyste kolory.

Post#1 » 3 gru 2014, o 12:37

Witajcie.
Żaden ze mnie astronauta, ale ten Księżyc - Księżyc literacki - naprawdę pragnę zdobyć, dlatego szukając w sieci miejsca dla siebie, znalazłam Artefakty
Dzisiaj. Chwilę temu. Fajne uczucie. Może zostanę tu na dłużej. Brakuje mi pisania. Brakuje mi pracy w słowie. Bo jako urzędnikowi, pozostaje mi wykonywać zarządzenia, i już. A słowo to przecież .... lot. Rozkładamy skrzydła, i fruuu.... :) Słowo niesie nas w miejsca nieznane. Do tej pory przeważnie mnie niosło czyjeś słowo/słowa. Ale teraz chyba już chcę, żeby moje własne - jastrzębie ;-) - zrobiły rekonesans terenu.
W pracy zrobili mi fajny prezent ostatnio. Zmienili mi kompa i ekran, a w kompie mam nowe obrazki. I te obrazki, gdzie mogę różne miejsca, miasta np. obserwować z lotu ptaka, to jest dla mnie czysta radość. Wielki ekran - wielkie obrazki. Zmiana co 15 minut. Co 15 minut jestem w innym miejscu i patrzę na czyste kolory.
Teraz jest z każdej strony szaro, buro i zimno, a ja kocham czyste kolory. I dlatego cieszę się, że je mam co 15 minut w formie nowego obrazka.
Chciałabym tak pisać. Żeby czytającemu wyświetlały się obrazki. Żeby był w miejscach, które mu opisuję. Żeby po paru zdaniach chciał poznać dalszy ciąg. Żebyśmy ja i on - po prostu się nie nudzili. Razem.
Pisarz równie ważny jak czytelnik.
Pisarz ukryty za słowami, a czytelnik po przeczytanej książce - zakochany w pisarzu.
I chociaż nigdy się nie spotkają - połączy ich coś bardzo pięknego.
Tekst.

Mhhhmmmm... :) .... no to na razie.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Czyste kolory.

Post#2 » 3 gru 2014, o 12:51

Cześć Aga,
miło, że zajrzałaś na Artefakty,
może założyłabyś sobie swój wątek w "przy szynkwasie"? w tym miejscu witają się nowi użytkownicy z innymi użytkownikami.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Czyste kolory.

Post#3 » 5 gru 2014, o 17:49

Pisarz ukryty za słowami, a czytelnik po przeczytanej książce - zakochany w pisarzu.
I chociaż nigdy się nie spotkają - połączy ich coś bardzo pięknego.
Tekst.

Ładnie napisane :)
Piszesz coś teraz, Agnieszko? Pracujesz nad jakimś tekstem?

Agnieszka43
Użytkownik zbanowany

Czyste kolory.

Post#4 » 5 gru 2014, o 23:40

Dostałam dzisiaj temat pracy magisterskiej.
To będzie tekst nad którym będę teraz pracować :)

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Czyste kolory.

Post#5 » 6 gru 2014, o 00:59

Życzę więc miłej pracy :) A temat ciekawy?

Agnieszka43
Użytkownik zbanowany

Czyste kolory.

Post#6 » 8 gru 2014, o 22:46

Tak, bardzo. Ale jeżeli pozwolisz - nie zdradzę jaki.
Pozdrawiam.

Wróć do „Dziennik literacki”