Dzienniczek wzlotów i upadków

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#81 » 26 maja 2016, o 13:57

Opowiadanie pojedynkowe skończone :). Aktualnie mam do skończenie inne opowiadanie oraz powieść. W najbliższym czasie dojdzie coś nowego :)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#82 » 26 maja 2016, o 14:08

Super :D Jestem bardzo ciekawa, jak podeszłyście obie z agathas do tematu, bo jest naprawdę intrygujący.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#83 » 17 lut 2017, o 16:08

Dawno mnie tu nie było. Zbliżam się do końca powieści :D. Zostało półtora rozdziału do końca. Tekst będzie do celowo miał jakoś ponad sto stron. W sumie jestem zadowolona z tego, co teraz piszę. W drugiej powieści zaczęty rozdział drugi. Planowana jest trzecia tym razem do opublikowania na blogu i wattpadzie po napisaniu paru rozdziałów do przodu :)

Awatar użytkownika
Grafoman
Użytkownik zbanowany

Post#84 » 17 lut 2017, o 16:14

Gratuluję sukcesów i weny. Zamierzasz coś wrzucić na forum? :)
"Jeśli chcesz się po­wiesić, po­wieś się na wy­sokim drzewie. "

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#85 » 17 lut 2017, o 16:18

Ponad sto stron to króciutka ta powieść :)
Pokusisz się na publikację opowiadania pojedynkowego, który nie doszedł do skutku? Bo temat był ciekawy...

Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#86 » 17 lut 2017, o 23:25

Myślę, że za jakiś czas wrzucę ten tekst. Po gruntownym remoncie zostanie wrzucony. Oprócz tego w planie jest nowa wersja pojedynkowca z 2014 roku :D
Edit:
Przejrzałam opowiadanie. Wygląda na to, że nie trzeba jednak daleko idących poprawek po na pierwszy rzut oka wygląda nieźle. Poprawię historię pod kątem literówek i zjedzonych słówek i przecinków, bo czasami mi się zdarza. Sama treść wygląda nieźle, ale może coś zmienię. W każdym razie opowiadanie niedługo zostanie wrzucone na forum XD

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#87 » 18 lut 2017, o 10:42

Super, w takim razie czekam :D

Wróć do „Dziennik literacki”