Danielowe zapiski

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#61 » 3 years temu (3 wrz 2015, o 07:59)

Niedziela 0 słów.
Poniedziałek 674 słowa.
Wtorek 550 słów.
Środa 710 słów.

37 600 słów. Dzisiaj dobijam do 38 tysięcy a do końca tygodnia 40 tysięcy :D
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#62 » 3 years temu (4 wrz 2015, o 17:50)

Czwartek 500 słów.
Piątek 800 słów.

Do 38 657 słów. 40 coraz bliżej :D Ale zaczynają się nowe wątki z nowymi postaciami, chyba mi przedłuży fabułę. Żeby nie wyszło nudno tylko :P
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Danielowe zapiski

Post#63 » 3 years temu (4 wrz 2015, o 18:42)

Coraz trudniej przerzucić myśli na papier, panicznie przerażają mnie powtórzenia „się” i „że”, jeśli któreś ze słów występuje w zdaniu, to siedzę nad nim kilkanaście minut i rozważam każdą możliwą formę zapisu, to strasznie spowalnia proces twórczy. Cały czas myślę tylko o tym, że popełniam kolejne błędy, że postacie nie są wiarygodne, że dialogi zbyt głupkowate, że fabuła nudna. ;_; Każdy tak ma czy tylko mi coś odwala?

Nie wypowiem się za ogół, ale ja też tak mam. Myślałam, że mi przejdzie, jak wrócę do regularnego pisania... a po przeczytaniu tego, co zacytowałam powyżej, nadzieję mam na to coraz bledszą ;d
Przedłużenie fabuły nie jest złe ;) Mnie zawsze się zdarzało przy pisaniu długich tworów.
Zazdroszczę czasu na pisanie i systematyczności.

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#64 » 3 years temu (4 wrz 2015, o 19:22)

To nie pochłania, aż tak dużo czasu. 1000 słów to 5 stron, a jedną stronę piszę w jakieś 30 minut, a w dodatku jestem na tyle elastyczny, że mogę wyskrobać jedno zdanie, odejść od komputera na kilka godzin i potem swobodnie kontynuować.
Co do problemu, który cytowałaś to znalazłem już rozwiązanie. :D Dwa dni siedziałem nad solidnym planowaniem najbliższej fabuły i mając świadomość tego co będzie spokojnie idzie mi pisanie. Nie zwracam uwagi na błędy i o dziwo robię ich mniej :D
Czasami tylko zbytnio przejmuję się objętością. :P
Carlos Ruiz Zafón

teszka
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#65 » 3 years temu (4 wrz 2015, o 20:22)

(...) jedną stronę piszę w jakieś 30 minut (...)
wow. naprawdę wow. kurde, zazdroszczę Ci. ja to piszę, piszę, piszę i... skończyć nie mogę :/ szacuneczek, kolego! + powodzenia w pisaniu! śledzę dziennik, podziwiam za systematyczność ;)

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#66 » 3 years temu (5 wrz 2015, o 08:29)

teszka pisze: ja to piszę, piszę, piszę i... skończyć nie mogę

Wiesz, grafomani mają łatwiej. :twisted:
Carlos Ruiz Zafón

teszka
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#67 » 3 years temu (5 wrz 2015, o 11:58)

Nie bądź taki skromny :P

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#68 » 3 years temu (5 wrz 2015, o 13:11)

Nie jestem skromny, jestem realistą :P
Carlos Ruiz Zafón

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#69 » 3 years temu (6 wrz 2015, o 17:59)

Sobota 600 słów.
Niedziela 200 słów.

Niedziele to takie leniwe dni... :twisted:
Carlos Ruiz Zafón

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#70 » 3 years temu (8 wrz 2015, o 12:05)

Poniedziałek 700 słów.
Wtorek 1135 słów.
Carlos Ruiz Zafón

Wróć do „Dziennik literacki”