Danielowe zapiski

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#81 » 17 wrz 2015, o 16:37

Camenne pisze: zaczynam się bać tegorocznego NaNo :kuku:

Coś nie w temacie jestem, chyba. :P
Co to NaNo? :D

Dobra już znalazłem :P
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Danielowe zapiski

Post#82 » 17 wrz 2015, o 17:27

Jakbyś chciał coś jeszcze poczytać o NaNo, to na forum jest wątek, a na portalu artykuł: http://www.artefakty.pl/o-nanowrimo :D Polecam, w tym roku chciałabym zorganizować na forum nanocamp.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#83 » 17 wrz 2015, o 17:49

Camenne pisze:Polecam, w tym roku chciałabym zorganizować na forum nanocamp.

Jeśli skończę Bękarta to może spróbuję, ale musiałbym chyba być jakimś nadczłowiekiem, żeby się wyrobić w miesiąc :P
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Danielowe zapiski

Post#84 » 1 lis 2015, o 09:21

Uszanowanko artefakty. :D Stan Bękarta (sprzed tygodnia) to 62 tysiące słów, czyli o dwa tyśki więcej niż zamierzałem osiągnąć i… no właśnie — końca nie widać. Za to wątki mi się dwoją i troją, co chwile wpadam na nowe pomysły... :roll:
Jak na razie odłożyłem tekst i planuję zakończenie. Coś mi mówi, że mogę podejść z całością pod 80 tysięcy słów. Trochę dużo, ale przynajmniej będę mógł z lekkim sercem usuwać wszelaką sztampę oraz inne mnogie potknięcia. :twisted:
Carlos Ruiz Zafón

Wróć do „Dziennik literacki”