Mój sondaż...

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
bronmus45
Użytkownik zbanowany

Mój sondaż...

Post#1 » 23 lut 2016, o 17:10

dotyczy: http://www.forum.artefakty.pl/viewtopic.php?f=69&t=2908
Wędruję po wielu już portalach z tekstem "Moja wolność, czyli wygrana walka z nałogiem..."(różnie tytułowanym, np. "Jak rzuciłem palenie papierosów"), w sposób świadomy go tam publikując. Jest to mój - jak na razie niezawodny - sondaż opiniujący społeczność danego forum. W sondażu tym, głosy zainteresowane - nawet samym wejściem, bez komentarza - malują mi obraz danej społeczności. Tam, gdzie licznik wskazuje podwyższone wejścia, również użytkownicy forum wykazują szeroką gamę zainteresowań, niczym nie ograniczoną. W przypadku zerowych odczytów, społeczność portalu zamknięta jest ciasno w swoich kokonach Towarzystwa Wzajemnej Adoracji, ograniczona do kilku zaledwie tematów. Czyli stagnacja zupełna, bez jakichkolwiek możliwości rozwoju. Czyli cofanie się i powrót na drzewa w niedalekiej przyszłości... Czyżbym się nie mylił i tym razem ?

[center]Nikt chyba tutaj nie ośmieli się stwierdzić, że temat nałogów jest w Polsce na tyle marginalnym, że nie ma sensu się nad nim rozwodzić...[/center]
Milczenia nie należy cenić sobie złotem, gdy z politycznym spotkasz się bełkotem - bronmus45

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Mój sondaż...

Post#2 » 23 lut 2016, o 20:13

Tam, gdzie licznik wskazuje podwyższone wejścia, również użytkownicy forum wykazują szeroką gamę zainteresowań, niczym nie ograniczoną. W przypadku zerowych odczytów, społeczność portalu zamknięta jest ciasno w swoich kokonach Towarzystwa Wzajemnej Adoracji, ograniczona do kilku zaledwie tematów.

Albo - jeszcze jedna możliwość - społeczność nie wykazuje chęci interakcji z osobami, które warczą, zamiast rozmawiać. W końcu przychodzimy tu przyjemnie spędzić czas, nie kłócić się i czekać na rozróby czy nieporozumienia. Każdy niech sam stwierdzi, co jest przyczyną, każdy ma w końcu inny punkt siedzenia.

Niemniej gratuluję rzucenia palenia, z obserwacji moich znajomych i poznanych ludzi wynika, że mało kto ma w sobie tyle zaparcia, by to zrobić. Fajnie też, że dzielisz się tym, bo pewnie udało ci się zmotywować parę osób.
Zostawiam te dwie myśli i znikam ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Mój sondaż...

Post#3 » 23 lut 2016, o 20:25

W swoim życiu bywałam na wielu forach i powiem szczerze, że tutaj ludzie są naprawdę spoko, choć może czasem trochę czepialscy. A jestem tu stosunkowo nowa. Nie do końca rozumiem, czemu miał służyć ten temat.
Obrazek

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Mój sondaż...

Post#4 » 23 lut 2016, o 21:42

Vampircia pisze:W swoim życiu bywałam na wielu forach i powiem szczerze, że tutaj ludzie są naprawdę spoko, choć może czasem trochę czepialscy. A jestem tu stosunkowo nowa. Nie do końca rozumiem, czemu miał służyć ten temat.

... ano, chociażby temu, że jeśli jakiś temat jest niewygodny, to się go omija/lekceważy - lub też wprost zamyka, jak ten mój z propozycją utworzenia nowego działu miniaturek. Już jest zamknięty. Typowa metoda nieciekawych osobowości - z braku siły argumentów, używamy argumentu siły...
Milczenia nie należy cenić sobie złotem, gdy z politycznym spotkasz się bełkotem - bronmus45

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Mój sondaż...

Post#5 » 23 lut 2016, o 22:26

W sumie spoko rozumowanie. Jak następnym razem będę mieć doła, że ktoś nie czyta mojego opka, to powiem sobie, że jest "niewygodne" a nie mało interesujące.
Obrazek

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Mój sondaż...

Post#6 » 23 lut 2016, o 22:41

No więc uważasz, że propozycja utworzenia miniaturek dla wielu gatunków poezji była mało interesująca?
Przecież tychże jest chyba z 75% całości poezji...!!!
Musiała być niewygodną.

Awatar użytkownika
Camenne

Mój sondaż...

Post#7 » 23 lut 2016, o 22:44

Z której strony niewygodna? Przecież było napisane kilkukrotnie, że dział może powstać, jeżeli są chętni.
Grochem o ścianę ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Mój sondaż...

Post#8 » 23 lut 2016, o 22:59

A cóż ja na to poradzę, jeśli 75% tutejszych użytkowników forum literackiego mało co słyszała o miniaturkach poetyckich?... To może najwyższy czas udostępnić im możliwość spotkania się z takim czymś?
Po prostu pozwolić w tym dziale pisać bez limitów - dla "rozpędzenia się" - i po krzyku... Ja sam mogę zapewnić wiele dni różnorakiej publikacji. To i może inni się zarażą... Bo iluś tam czytelników odwiedza jednak moje "cichaczem" publikowane wierszydełka... A nie tylko ...
...kocham Luciję
Ona mnie nie
a je..ć się chce...
:lol:

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Mój sondaż...

Post#9 » 23 lut 2016, o 23:02

Chodziło mi o to, że większości osób może to być najzwyczajniej w świecie obojętne, czy ma być nowy dział, czy nie.
Obrazek

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Mój sondaż...

Post#10 » 23 lut 2016, o 23:07

Vampircia pisze:Chodziło mi o to, że większości osób może to być najzwyczajniej w świecie obojętne, czy ma być nowy dział, czy nie.

... a mnie z kolei chodzi o to, by rozruszać to skostniałe towarzystwo trzymające się kurczowo TWA, bo aż dziw mnie bierze - człowieka po siedemdziesiątce - że osoby tak "drętwe" biorą się za literaturę... :roll:

Wróć do „Dziennik literacki”