Mój sondaż...

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
bronmus45
Użytkownik zbanowany

Mój sondaż...

Post#11 » 2 years temu

Camenne pisze:Z której strony niewygodna? Przecież było napisane kilkukrotnie, że dział może powstać, jeżeli są chętni.
Grochem o ścianę ;))

Kiedy Ty sama odwiedziłaś ostatnio swój adres ?: http://www.forum.artefakty.pl/viewtopic.php?f=40&t=2353 - zapraszam do lektury mojej tam publikacji...
Kto więc będzie zaglądał do miniaturek, jeśli zostaną one ukryte pod innym szyldem?
Milczenia nie należy cenić sobie złotem, gdy z politycznym spotkasz się bełkotem - bronmus45

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Mój sondaż...

Post#12 » 2 years temu

bronmus, zapoznaj się może ze specyfiką pewnych działów, w tym przypadku działu eventów. Nic dziwnego, że nikt nie zagląda do konkursu świątecznego sprzed roku :)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Post#13 » 2 years temu

Camenne pisze:bronmus, zapoznaj się może ze specyfiką pewnych działów, w tym przypadku działu eventów. Nic dziwnego, że nikt nie zagląda do konkursu świątecznego sprzed roku :)

Nikt też wtedy nie zareagował... A ja pomyliłem daty. Pomyślałem bowiem, że rozchodzi się o ten rok...
Milczenia nie należy cenić sobie złotem, gdy z politycznym spotkasz się bełkotem - bronmus45

Awatar użytkownika
Camenne

Post#14 » 2 years temu

Niestety i tak się zdarza, że nikt nie wyśle tekstu, ale na szczęście dość rzadko. Event wielkanocny w tym roku też na pewno będzie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Post#15 » 2 years temu

Camenne pisze:Niestety i tak się zdarza, że nikt nie wyśle tekstu, ale na szczęście dość rzadko. Event wielkanocny w tym roku też na pewno będzie.

Wątpię, bym ja akurat go doczekał, przy tak rozbudowanym tutaj klubie SITWA - Spolegliwi Ignoranci Towarzystwa Wzajemnej Adoracji

Awatar użytkownika
Camenne

Post#16 » 2 years temu

Nie trafiłeś, takie eventy są organizowane co roku :) Ależ musi ci tu być źle, że tak negatywnie podchodzisz do forum ;) Jesteś pierwszą osobą, która zarzuca nam takie rzeczy, ale widać nawet po 7 latach musiała pojawić się ta pierwsza osoba, która doszukuje się wszędzie spisków i kółek wzajemnej adoracji. Podobno pozytywne nastawienie to klucz do szczęścia i spokoju.

PS Jak mają się kółka wzajemnej adoracji do tego? Mój umysł nie potrafi pojąć tego toku myślenia.

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Post#17 » 2 years temu

Camenne pisze:Nie trafiłeś, takie eventy są organizowane co roku :) Ależ musi ci tu być źle, że tak negatywnie podchodzisz do forum ;) Jesteś pierwszą osobą, która zarzuca nam takie rzeczy, ale widać nawet po 7 latach musiała pojawić się ta pierwsza osoba, która doszukuje się wszędzie spisków i kółek wzajemnej adoracji. Podobno pozytywne nastawienie to klucz do szczęścia i spokoju.
PS Jak mają się kółka wzajemnej adoracji do tego? Mój umysł nie potrafi pojąć tego toku myślenia.

Mój natomiast umysł - mimo starczej demencji - dostrzega to na pierwszy rzut oka. Pozoracja działań - niby dla dobra wspólnego - przeplatana "buzi... buzi... dupci... dupci..." :roll:

Awatar użytkownika
Camenne

Post#18 » 2 years temu

Zawsze myślałam, że po prostu jesteśmy miłymi ludźmi (przynajmniej w większości), ale widzę, że nawet w tym można się dopatrzeć czegoś złego... ;))

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Post#19 » 2 years temu

Camenne pisze:Zawsze myślałam, że po prostu jesteśmy miłymi ludźmi (przynajmniej w większości), ale widzę, że nawet w tym można się dopatrzeć czegoś złego... ;))

- cytat - po prostu jesteśmy miłymi ludźmi - ależ oczywiście !!! - w gronie TWA... :lol:

mala_gente
lekki sztylet
lekki sztylet

Mój sondaż...

Post#20 » 2 years temu

No w ten sposob na pewni nikogo nie zachecisz i nie rozruszasz. Nie tędy droga:)

Wróć do „Dziennik literacki”