Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Dziennik literacki Karen

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Dziennik literacki Karen

Post#251 » 14 sty 2018, o 22:55

Niestety piątkowy egzamin zarządził mi zawieszenie pisania w tygodniu. Dzisiaj udało mi się trochę powalczyć i naskrobałam 435 słów.
Ogółem rozdział pierwszy w chwili obecnej liczy sobie 1547 wyrazów plus mam fragment pasujący na później, ale to zaledwie 280 słów - do dalszej rozbudowy.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Dziennik literacki Karen

Post#252 » 15 sty 2018, o 16:04

Masz jeszcze coś do zaliczenia? Czy już możesz poświęcić czas na poganianie kapryśnej weny?
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Karen

Dziennik literacki Karen

Post#253 » 15 sty 2018, o 19:39

Hahaha, chciałabym już mieć spokój, ale do tego jeszcze daleko.
Sesję mam od 29.01 dopiero. W ten piątek mam koło zaliczeniowe z chirurgii stomatologicznej, w next wtorek kolokwium z stomatologii dziecięcej i 31.01 exam ustny z laryngologii. Jeślijakimś cudem zdam to wszystko w pierwszym terminie, łącznie z piątkowym examem, z którego jeszcze nie mam wyników - wtedy będę wolna
A wena jak to wena - najwięcej jej w tygodniu, oczywiście w godzinach, gdy mam zajęcia/muszę się uczyć. :kuku:

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Dziennik literacki Karen

Post#254 » 15 sty 2018, o 20:32

To powodzenia. Ja również oficjalnie sesję zaczynam od 29.01, ale parafrazując pierwszą polską encyklopedię: jakie są studia każdy widzi. Powodzenia z zerówkami i normalnymi terminami.

Awatar użytkownika
Karen

Dziennik literacki Karen

Post#255 » 15 sty 2018, o 20:38

No u nas jak widać (od zeszłego poniedziałku 3 zaliczenia już mam za sobą, w tym jedno dzisiaj), to przed sesją jest faktyczna sesja, a w sesji odpoczynek/ew. poprawki.
I nawzajem! Zdanego wszystkiego w pierwszym terminie!

Awatar użytkownika
Karen

Dziennik literacki Karen

Post#256 » 2 lut 2018, o 20:55

OK, wszystko w tym semestrze zaliczone w pierwszym terminie (laryngo z dopytką, ale ciiii :kuku:). Koniec sesji, co oznacza wolne do 18.02.
Mam nadzieję, prócz pracy dorywczej i lenienia się, coś sobie popisać.
Pomysł jest. Na twór obyczajowo-kryminalny umiejscowiony w klimatach licealnych. Początek jest. Trzeba zebrać myśli, jak to ma dalej wyglądać, żeby miało ręce i nogi, i pisać dalej. Oby wena dopisała. :D

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Dziennik literacki Karen

Post#257 » 4 lut 2018, o 11:53

Karen pisze:OK, wszystko w tym semestrze zaliczone w pierwszym terminie (laryngo z dopytką, ale ciiii :kuku:). Koniec sesji, co oznacza wolne do 18.02.
Mam nadzieję, prócz pracy dorywczej i lenienia się, coś sobie popisać.
Pomysł jest. Na twór obyczajowo-kryminalny umiejscowiony w klimatach licealnych. Początek jest. Trzeba zebrać myśli, jak to ma dalej wyglądać, żeby miało ręce i nogi, i pisać dalej. Oby wena dopisała. :D

Na jaką długość go planujesz?

Awatar użytkownika
Palmer
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dziennik literacki Karen

Post#258 » 4 lut 2018, o 11:55

A może przesuń z licealnych na studenckie? :)

A przy okazji: co sądzisz o moim El Komędante? :P
viewtopic.php?f=85&t=5683

Awatar użytkownika
Karen

Dziennik literacki Karen

Post#259 » 4 lut 2018, o 13:47

Dural, a na jaką długość ja mogę planować? Z założenia, tasiemiec. Mam do takich słabość :kuku:

Palmer, rozważałam, ale jednak szkoła ma swój klimat - te całe dramy, kto lubiany kto nie, ploty, ploteczki, są nauczyciele. Na studiach już tak nie ma (przynajmniej nie u mnie). A taki klimat mi do tej mojej pseudopowieści pasi, co nie znaczy wcale, że ma być infantylna, czyż nie? ;)

A tekstu jeszcze nie czytałam, może zajrzę na dniach, mam do nadrobienia czytanie na forum. ;)

Awatar użytkownika
Palmer
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Dziennik literacki Karen

Post#260 » 4 lut 2018, o 14:12

Karen pisze:Palmer, rozważałam, ale jednak szkoła ma swój klimat - te całe dramy, kto lubiany kto nie, ploty, ploteczki, są nauczyciele. Na studiach już tak nie ma (przynajmniej nie u mnie). A taki klimat mi do tej mojej pseudopowieści pasi, co nie znaczy wcale, że ma być infantylna, czyż nie? ;)

Ale wiesz, że w ten sposób zanurzysz się w melancholii i wcale Ci to nie pomoże? :) <3

Wróć do „Dziennik literacki”