Vampirciowy dziennik

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Vampirciowy dziennik

Post#11 » 8 lis 2016, o 09:38

A ja przeczytać :mrgreen: Vampi, planujesz wrzucić na forum?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Vampirciowy dziennik

Post#12 » 8 lis 2016, o 09:39

Ściągnąłem komiks :) Podziwiam zapał tej dziewczyny :)
Matt C.

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Vampirciowy dziennik

Post#13 » 8 lis 2016, o 10:50

No, Hien cudnie rysuje. Szkoda, że w komiksie nie ma robotów, bo to mu wychodzi najlepiej. A jeśli chodzi o ISET, to mam pewne opory z wrzucaniem na forum, bo to bardzo długie i jestem pewna, że po kilku rozdziałach ludzie przestaną czytać, a wrzucanie kawałka to bez sensu. Ale i tak poczułam się zmotywowana i postaram się w tym tygodniu napisać jakiś dłuższy fragment. Ale pewnie nie za długi, bo wciąż się do końca nie przyzwyczaiłam do ponownego pisania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Camenne

Vampirciowy dziennik

Post#14 » 8 lis 2016, o 14:28

Faktycznie na forach ciężko publikuje się długie teksty, ale warto spróbować :) Jak długi jest ISET?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Vampirciowy dziennik

Post#15 » 8 lis 2016, o 14:43

Tom I - 147 stron
Tom II - 90 stron
Do tego spin-off i speciale. Dlatego nie wierzę, by komuś się to chciało całe czytać na forum. Ale jakby ktoś był zainteresowany, to mam cały pierwszy tom w wersji ebookowej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Camenne

Vampirciowy dziennik

Post#16 » 8 lis 2016, o 14:53

Ach, przy takiej długości mogłoby się udać ;)) Już myślałam, że masz 300 i więcej.
Swego czasu publikowałam tutaj powieść, przerwałam po około 160 stronach i wciąż pozostało ze mną wielu czytelników, dlatego mam wiarę w ludzi na forach i w ich chęci czytania tasiemców.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Vampirciowy dziennik

Post#17 » 8 lis 2016, o 14:58

Dałabyś radę podesłać mi pdf? Pojutrze mam wycieczkę pociągiem i brak internetów.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Vampirciowy dziennik

Post#18 » 8 lis 2016, o 15:07

Mam to w wersji mobi i epub, ale jak potrzbujesz pdf, to postaram się to dzisiaj załatwić. A jeśli chodzi o zamieszczanie na forum, to się jeszcze zastanowię:)
Obrazek

burak
lekki sztylet
lekki sztylet

Vampirciowy dziennik

Post#19 » 8 lis 2016, o 16:29

Cam napisała:
Swego czasu publikowałam tutaj powieść, przerwałam po około 160 stronach i wciąż pozostało ze mną wielu czytelników, dlatego mam wiarę w ludzi na forach i w ich chęci czytania tasiemców.

Sprawdzimy :)

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Vampirciowy dziennik

Post#20 » 8 lis 2016, o 22:16

Sorry, coś źle kliknęłam i wysłałam posta, którego miało nie być.
Obrazek

Wróć do „Dziennik literacki”