Grafomania codzienna

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Nefariel
lekki sztylet
lekki sztylet

Grafomania codzienna

Post#1 » 14 gru 2016, o 23:28

Oj przyda mi się taka motywacja, przyda.

14.12 nad ranem - mały (391 wyrazów) kawałek powieści, którą w końcu udało mi się zacząć. Oraz dwa odpisy w rp.

14.12 w dzień - drabble w jesienno-zimowym wyzwaniu.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Grafomania codzienna

Post#2 » 15 gru 2016, o 13:39

Trzymam kciuki :)
O czym piszesz?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Nefariel
lekki sztylet
lekki sztylet

Grafomania codzienna

Post#3 » 15 gru 2016, o 15:25

Dzięki. :)
Mówiąc w dużym skrócie - o biedzie, wojnie, uciekaniu i chowaniu się po kątach.

Dziś (15.12) na razie cienko - kilka odpisów na rp. Niech ktoś potrzyma kciuki, żebym w końcu ruszyła leniwe dupsko i napisała krótkie stalkerowe ff na prompta, bo blokuję znajomej zabawę. :|

Awatar użytkownika
Camenne

Grafomania codzienna

Post#4 » 18 gru 2016, o 12:28

W jakim rp bierzesz udział? Jakiś pbf?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Nefariel
lekki sztylet
lekki sztylet

Grafomania codzienna

Post#5 » 18 gru 2016, o 13:22

Ze znajomą sobie piszemy rp stalkerowe, prywatnie przez komunikator. Jeśli chodzi o pbfy, to siedzę na Morsmordre od niedawna, ale tam to piszę jeden albo dwa solidniejsze posty raz na parę dni.

Awatar użytkownika
Camenne

Grafomania codzienna

Post#6 » 18 gru 2016, o 14:20

W sumie podziwiam, mnie rp w różnej formie nigdy nie pociągały, a pewnie też nie miałabym dość zaparcia, by nie zrezygnować po miesiącu ;)

Awatar użytkownika
i_am
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Grafomania codzienna

Post#7 » 26 gru 2016, o 16:19

Hej, hej! Jak idzie? Co piszesz? :D
I potser no seré el teu amic,
ni tindré res a veure amb si ets o no ets feliç.

Nefariel
lekki sztylet
lekki sztylet

Grafomania codzienna

Post#8 » 2 sty 2017, o 21:38

Nie idzie wcale, mam zastój od paru dni. Chyba muszę znowu wziąć się za drabble, to zawsze pomaga, ale ostatnio strzelam ich tyle, że mam lekki przesyt. :<
Spróbowałam napisać kawałek bardzo brutalnej obyczajówki dla odreagowaniu traum z dzieciństwa, ale zaplątałam się na tym, ile lat powinni mieć bohaterowie - a to ma znaczenie kluczowe, bo akcja dzieje się w Rosji lat dziewięćdziesiątych i, pominąwszy ważne zależności wiekowe między wszystkimi, dwaj z nich muszą być wystarczająco starzy, żeby przez ostatnie trzy lata nie być w wojsku. Plus risercz o tym, czy nie powinni przypadkiem załapać się na Czeczenię. Czasem chciałabym po prostu wyłączyć myślenie, ale się oduczyłam.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Grafomania codzienna

Post#9 » 3 sty 2017, o 16:32

Ja ci dam!
Myślenie zawsze jest w cenie ;)
A jeśli chodzi o wiek "poborowy", to możesz jednemu dać kategorię wojskową, taką by go w kamasze nie brali, a drugi odsłuży w milicji, lub pójdzie na studia. Taki pomysł, oczywiście luźny.
Powodzenia!
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Nefariel
lekki sztylet
lekki sztylet

Grafomania codzienna

Post#10 » 16 sty 2017, o 02:26

Dobra, jednak mi się udało.
Pisze o rzeczach niewymagających głębszego researchu, na których się raczej znam, scena po scenie, co ładnego mi przyjdzie do głowy i da się dolepić do ogólnej osi, potem to wszystko poprawię i wygładzę. Piszę codziennie po kawałku i mam już 7,5 strony.
Kolejny fanfik do stalkera.

Wróć do „Dziennik literacki”