DzienniQ

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Q.
scyzoryk
scyzoryk

DzienniQ

Post#1 » 1 year temu (11 sty 2017, o 21:46)

Świetny pomysł z tymi dziennikami.
Chciałabym w najbliższym tygodniu wreszcie napisać pierwszy rozdział swojego dłuższego fanficzka do Gwiezdnych Wojen, o którym myślę już kilka miesięcy. No więc taki jest cel :>

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

DzienniQ

Post#2 » 1 year temu (11 sty 2017, o 22:29)

Nazwa wątku <ok>
Kylo będzie pełnił jakąś rolę w fiku? Zawsze chętnie czytam fiki, w których o Kylo pisze się raczej żartem niż serio (bo trudno, mimo wszystko, traktować go poważnie), a kojarzę, że jeden taki zamieszczałaś na forum.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Q.
scyzoryk
scyzoryk

DzienniQ

Post#3 » 1 year temu (11 sty 2017, o 22:52)

Niestety nie. O ile dobrze liczę, w chwili toczenia się akcji Kylo by miał jakieś 17 lat :) Za to będzie młodziutki Hux, walące się Imperium, szesnastoletnia wnuczka Tarkina i Chissowie :>

Awatar użytkownika
Camenne

DzienniQ

Post#4 » 1 year temu (12 sty 2017, o 20:13)

W sumie jednak mi nie szkoda, że nie będzie Kylo, ileż można śmiać się z niego :mrgreen: Brzmi ciekawie, na pewno zajrzę do pierwszego rozdziału.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Q.
scyzoryk
scyzoryk

DzienniQ

Post#5 » 1 year temu (13 sty 2017, o 21:14)

I nic nie napisałam, weście pomuszcie

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

DzienniQ

Post#6 » 1 year temu (13 sty 2017, o 21:21)

Q!
Obejrzyj jeszcze raz Przebudzenie mocy ;) Może pomoże.
Ja ze swojej strony posyłam najszczersze życzenia: Weny!

Dodano po 3 minutach 54 sekundach:
W razie gdyby się nie powiodło, zapraszam do Kółeczka Wzajemnej Adoracji Niespełnionych Literatów i Gryzipiórków na Czacie.
W ramach pocieszenia dodam, że odświeżając sąsiednią zakładkę przeczytałem, że Cam 4 stycznia cisnęła w swtor sithami. Może ta informacja pomoże.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Camenne

DzienniQ

Post#7 » 1 year temu (13 sty 2017, o 21:23)

Miałam właśnie pisać, że nie ma nic lepszego niż bieganie sithem w sw:tor, ale istnieje zagrożenia wsiąknięcia w grę... Dural, przyznaj się, kiedy kupiłeś szklaną kulę? :D

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

DzienniQ

Post#8 » 1 year temu (13 sty 2017, o 21:25)

Szklane KULKI. Dwie, potrzebowałem do kompletu z armatką.
W zagrzewaniu do pisania, każdy chwyt jest dozwolony.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Camenne

DzienniQ

Post#9 » 1 year temu (13 sty 2017, o 21:34)

:D
A tak na poważnie, to w sumie polecam, Q., myślę, że granie w tematyczne gry może być kopalnią inspiracji i chęci (przynajmniej u mnie właśnie się rodzą). Akcja w SW:TOR jest, co prawda, ponad 3600 lat wstecz przed wydarzeniami pierwszej trylogii, ale klimat ten sam, można też jak najbardziej grać Chissami... :D Same zalety.

Q.
scyzoryk
scyzoryk

DzienniQ

Post#10 » 1 year temu (13 sty 2017, o 22:32)

Plis, znam SWTOR i nawet grałam :) Plus mój ficzek jak na starłorsy jest wyjątkowo niestarłorsowy, nie ma tam ani grama (midichloriana) Mocy, główna bohaterka większość nie-ludzkich ras widziała głownie na hologramie (i reaguje na biednego Chissa na zasadzie "łoimperatorze, co to za dziwactwo i czy umie robić sztuczki?"), ogólnie też chrzani jakikolwiek kanon na rzecz radosnej rozpierduchy i facetów w mundurach.

Wróć do „Dziennik literacki”