Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Noc Świętojańska - event w odsłonie poetyckiej i prozatorskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Ezoteryczny foliał

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
Awatar użytkownika
Jonasz1
scyzoryk
scyzoryk
Zobacz teksty użytkownika:

Krew, pot i łzy

Post#11 » 10 cze 2019, o 20:26

608 słów. Stała się impresja mniej bądź bardziej udana (kiedyś to sprawdzę) i plan rozdziału z podrozdziałami. Na teraz przerwa. Z biegania dzisiaj nici, bo mży... ale że tak z piorunami, to pierwszy raz widzę. Zatem joga.
Staraj się być najlepszą wersją siebie

Awatar użytkownika
Jonasz1
scyzoryk
scyzoryk

Krew, pot i łzy

Post#12 » 11 cze 2019, o 21:41

Powoli rozwija mi się Michał. W transie spłodziłem 405 wyrazów i dziś już pewnie nic nie dopiszę, ale postaram się chociaż zaplanować inne wątki. Wenie trzeba pomóc.

Awatar użytkownika
Jonasz1
scyzoryk
scyzoryk

Krew, pot i łzy

Post#13 » 11 cze 2019, o 22:03

Poprawiłem drugi fragment o Michale i z grubsza rozpisałem Wojtka. Pierwotny zamysł odnośnie tego drugiego trochę wyewoluował w trakcie spisywania, ale to dobrze. Tak jest ciekawiej, mniej sztucznie. Ostatecznie dzisiaj 556 wyrazów i nie dobiłem do odchyłki, ale jestem w miarę zadowolony z brudnopisu.

kresowa pani
Wydany pisarz

Krew, pot i łzy

Post#14 » 12 cze 2019, o 11:46

Mało oryginalny tytuł samego Dziennika :] Jeżeli Autor tegoż diariusza zamierza się umartwiać własną twórczością, to moim skromnym zdaniem, należałoby wymyślić coś bardziej oryginalnego, ponieważ:

"Obiecuję wam krew, pot i łzy" - zapowiadał Brytyjczykom Winston Churchill i słowa dotrzymał..."

Alchemik uzupełnił resztę. Z kolei permanentne ględzenie na temat artystycznego [w założeniu] pocenia się, upuszczania [aż do wywołania anemii] krwi oraz uporczywego płaczu, doprowadzi - prędzej lub później - do zaziewanej nuuuuuudy, zwłaszcza u tych postronnych, którzy wchodząc na Forum po raz n-ty dowiadują się o automęczarniach Użytkownika na własne życzenie :S

Życzliwie :)
Sobą jestem :-D

Awatar użytkownika
Jonasz1
scyzoryk
scyzoryk

Krew, pot i łzy

Post#15 » 12 cze 2019, o 15:16

kresowa pani pisze:Mało oryginalny tytuł samego Dziennika :] Jeżeli Autor tegoż diariusza zamierza się umartwiać własną twórczością, to moim skromnym zdaniem, należałoby wymyślić coś bardziej oryginalnego, ponieważ:

"Obiecuję wam krew, pot i łzy" - zapowiadał Brytyjczykom Winston Churchill i słowa dotrzymał..."

Alchemik uzupełnił resztę. Z kolei permanentne ględzenie na temat artystycznego [w założeniu] pocenia się, upuszczania [aż do wywołania anemii] krwi oraz uporczywego płaczu, doprowadzi - prędzej lub później - do zaziewanej nuuuuuudy, zwłaszcza u tych postronnych, którzy wchodząc na Forum po raz n-ty dowiadują się o automęczarniach Użytkownika na własne życzenie :S

Życzliwie :)

Luzik. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Co do uwag, to są słuszne i dziękuję za nie, ale w tym głowa autora, by do nieprzyjemnych konsekwencji samoumartwiania się nie dopuścić. Czas pokaże, mnie nigdzie się nie spieszy. Ach! No i diariusz ma taki a nie inny tytuł, nie ze względu na problemy z weną, ale z ogarnięciem czasu wolnego we własnym życiu :D

kresowa pani
Wydany pisarz

Krew

Post#16 » 13 cze 2019, o 15:04

No i proszę, co to znaczy upierdliwa dociekliwość :-D :-P :-D Tytuł se skrócił! ;)) :-P ;))

Awatar użytkownika
Jonasz1
scyzoryk
scyzoryk

Krew

Post#17 » 13 cze 2019, o 22:19

kresowa pani pisze:No i proszę, co to znaczy upierdliwa dociekliwość :-D :-P :-D Tytuł se skrócił! ;)) :-P ;))

Niezwykle mierził mnie wczoraj Twój przytyk o braku oryginalności, ale po dwóch paskudnych kraftowych piwach i seansie Jasia Knota zdobyłem się tylko na to :v
Pozdrawiam

kresowa pani
Wydany pisarz

Krew

Post#18 » 13 cze 2019, o 22:35

Uważaj, abyś nie zachrypł :-P

Awatar użytkownika
Jonasz1
scyzoryk
scyzoryk

Krew

Post#19 » 13 cze 2019, o 23:13

Ciężki dzień... Nie sprzyjają przemyśleniom na temat treści ani prostota współpracowników ani napięty harmonogram. Dopijam drugie piwo... 361 wyrazów. Trzeba coś z tym zrobić

kresowa pani
Wydany pisarz

Krew

Post#20 » wczoraj, o 11:56

"Rób, rób - mówi stare, galicyjskie przysłowie - a zarobisz na grób!" ;d

Wróć do „Dziennik literacki”