Nasze sukcesy w sieci (również ebookowe)

Rynek wydawniczy i wydawnictwa, rozmowy o konkursach literackich i innych. Jak, co i gdzie wydać.
Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#21 » 27 sty 2019, o 14:34

Gratulacje! To musi być bardzo satysfakcjonujące:)
Obrazek

Kawka
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#22 » 27 sty 2019, o 19:20

Gratulacje dla wszystkich :)

Awatar użytkownika
Mozets
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#23 » 3 kwie 2019, o 13:10

*** :| :| :|

Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady

Post#24 » 3 kwie 2019, o 14:09

Mozets, doceniam wstawianie porad dla osób chcących wydać, ale pierwsza sprawa - to nie miejsce na tego typu artykuł. Druga - prosiłabym, byś nie promował Poligrafu. Reklama, zawoalowana czy nie, jest reklamą. Nie wiem, czy jesteś związany z wydawnictwem i to twój wpis, czy tylko w dobrych intencjach przeklejasz cudzy, ale to forum literackie i nasza poniekąd w tym rola, by mimo wszystko, znając temat, przestrzegać ludzi przed wydawnictwami tego typu.

Zacytuję chociażby artykuł Fenrira, który był podlinkowany na forum:

Fenrir pisze:Długo i na temat - 12 stron mojego autorstwa obnażającego największe kłamstwa i przeinaczenia wydawnictw vanity.

https://fantazmaty.pl/2017/07/11/jak-ni ... j-ksiazki/
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Mozets
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#25 » 3 kwie 2019, o 18:01

Oczywiście, że w dobrej wierze przesłałem treść maila wysłanego do mnie przez to wydawnictwo. Poza otrzymywanymi od nich propozycjami nie mam z tym wydawnictwem żadnych (literalnie) związków. Nie pomyślałem nawet o jakiejś reklamie tego wydawnictwa, bo sam nie mam zaufania do takich "narzucających" się dobrodziejów.Ale dzięki wspaniałej na tym portalu możliwości edycji usuwam ten wpis. Co czynię bardzo chętnie gdy ktokolwiek mi zwróci uwagę na niestosowność wpisu.
Z poważaniem
Marek Mozets ( tym razem śmiertelnie poważny).

Wróć do „Jak wydać książkę?”