Zarobki pisarzy

Dyskusje o polskim rynku wydawniczym, wydawnictwach, konkursach literackich i innych powiązanych tematach. Jak tworzyć konspekt, do których wydawców wysyłać propozycję wydawniczą? Jak, co i gdzie wydać.
KamilM

Zarobki pisarzy

Post#31 » 15 maja 2019, o 10:56

Ja również gratuluję tylu udanych, wydanych i napisanych książek :) Ciekawe czy moim dopracowanym i dobrze napisanym ktoś by się w ogóle zainteresował? A tym bardziej gdzieś wydał? I tak się cieszę, że ktoś zagląda w to co napisałem.

Awatar użytkownika
Hanna Greń
Wydany pisarz
Posty: 276
Zobacz teksty użytkownika:

Zarobki pisarzy

Post#32 » 15 maja 2019, o 11:34

KamilM pisze:Ciekawe czy moim dopracowanym i dobrze napisanym ktoś by się w ogóle zainteresował? A tym bardziej gdzieś wydał?
 

Uważam, że trzeba próbować. Rozsyłać po wydawnictwach i nie zniechęcać się niepowodzeniami. Jeśli tekst jest dobry, prędzej czy później ktoś go wyda.

Najwięcej zawsze mówią ci, którzy nie mają nic do powiedzenia.

KamilM

Zarobki pisarzy

Post#33 » 15 maja 2019, o 12:21

[/quote]Uważam, że trzeba próbować. Rozsyłać po wydawnictwach i nie zniechęcać się niepowodzeniami. Jeśli tekst jest dobry, prędzej czy później ktoś go wyda.[/quote] 

 

Nie zniechęcam się. Jestem na początku swojej drogi pisarskiej (jeżeli można tak to nazwać) i wiem, że bardzoo dużo potrzeba cierpliwości i wytrwałości, aby udało się coś osiągnąć. Dlatego też jestem tutaj ze swoją "Ra'antą", aby stwierdzić czy się do czegoś to nadaje.


Wróć do „Jak wydać książkę?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość